انجمن مالکان کشتی چین، عضو هیات مدیره اتاق بین المللی کشتیرانی شد

انجمن مالکان کشتی چین، عضو هیات مدیره اتاق بین المللی کشتیرانی شد

انجمن مالکان کشتی چین (CSA) به عنوان عضو و هیئت مدیره به اتاق بین المللی کشتیرانی (ICS) پیوست. این انجمن با مشارکت کشورهای دارای بزرگترین ناوگان کشتیرانی در جهان (بر اساس ارزش دلار) ICS را تقویت می کند.

به گزارش سی نیوز، امانوئل گریمالدی، رئیس اتاق بین المللی کشتیرانی (ICS) گفت: «این عضویت توانایی ما را برای همکاری با یکدیگر برای مقابله با مهم ترین مسائل و چالش های پیش روی صنعت کشتیرانی، مانند کربن زدایی، تقویت می کند. فقط از طریق مشارکت همه ما می توانیم موفق شویم.»

بر اساس گزارش VesselsValue، اگرچه مالکان یونانی بیشترین تناژ را دارند، اما مالکان چینی با 190 میلیارد دلار دارایی بیشترین سرمایه را دارند. بزرگترین مالک کشتی جهان از نظر تناژ، چین کاسکو و بزرگترین کشتی ساز جهان، شرکت کشتی سازی دولتی چین (CSSC) است که هر دو متعلق به دولت چین هستند.

اتاق بین المللی کشتیرانی در بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به اهمیت چین به عنوان یک قدرت و کشور بزرگ کشتیرانی و دریایی، عضویت در CSA مشروعیت ICS را تایید می کند.

CSA (انجمن مالکان کشتی چین) در سال 1993 تأسیس شد و طبق آخرین آمار، حدود 85 درصد از مالکان کشتی چینی را تشکیل می دهد. CSA علاوه بر ارائه نظرات و دیدگاه های بیش از 200 عضو خود، به سازمان های دولتی چین در “تنظیم و حفظ رقابت منصفانه” کمک می کند.

ژانگ شوگو، معاون اجرایی انجمن مالکان کشتی چین، گفت: مشارکت انجمن مالکان کشتی چین در ICS گامی رو به جلو برای مالکان کشتی چینی خواهد بود.

وی افزود: اعتقاد بر این است که مشارکت انجمن مالکان کشتی چین پلت فرم ICS را غنی می کند. ما مشتاقانه منتظر دستیابی به همکاری برد-برد و توسعه متقابل در آینده هستیم.

ترجمه و تنظیم: سی نیوز

لینک کوتاه خبر:https://seanews.ir/42402/

منبع: www.maritime-executive.com