کد خبر: ۹۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
شرکت ملی نفتکش ایران به همراه شرکت‎های تابعه خود در هجدهمین نمایشگاه صنایع دریایی شرکت کرد.

شرکت ملی نفتکش ایران به همراه شرکت‎های تابعه خود در هجدهمین نمایشگاه صنایع دریایی که در جزیره کیش در حال برگزاری است، حضور دارد.

به گزارش مارین تایمز،شرکت ملی نفتکش ایران به همراه شرکت‎های زیرمجموعه خود شامل شرکت کشتیرانی اطلس، شرکت آذرپاد، موسسه علوم دریایی نفتکش پارس و شرکت پویاتامین کیش در هجدهمین نمایشگاه صنایع دریایی حضور پیدا کرده است. معرفی فعالیت‎ها و دستاوردهای شرکت ملی نفتکش ایران در زمینه حمل و نقل دریایی نفت و مواد نفتی،بانکرینگ، آموزش و تامین نیروی انسانی دریانورد و اقدامات انجام شده در زمینه استفاده از توان داخل و اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی، و بررسی راه‎های همکاری با شرکت‎های حاضر در هجدهمین نمایشگاه  صنایع دریایی از جمله اهداف حضور در این نمایشگاه است.


غرفه شرکت ملی نفتکش ایران و شرکت های مجموعه آن از روز نخستین این نمایشگاه مورد استقبال شرکت‎های خارجی قرار گرفت که در این ارتباط می‎توان به حضور شرکت‎های سنگاپوری، چینی،کره ای، و ... و گفتگو با مقامات این شرکت در موضوعات مختلف از جمله نحوه همکاری‎های فی مابین اشاره کرد .


هجدهمین همایش صنایع دریایی کیش روز گذشته با حضور دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در جزیره کیش افتتاح شد.


شمخانی در بازدید از این نمایشگاه به همراه امیردریادار سیاری و هیات همراه با حضور در غرفه شرکت ملی نفتکش ایران با اکبر جبل‎عاملی مدیرفنی و عملیات ناوگان شرکت ملی ایران گفتگو کرد. از جمله محورهای این گفتگو می‎توان به سیاست شرکت ملی نفتکش ایران در ارتقاء توان موسسات و شرکت‎های داخلی از جمله موسسات رده بندی و بیمه‎های ایرانی و  همچنین برنامه این شرکت در حفظ دستاوردهای تحریم اشاره کرد.

در این نمایشگاه که تا جمعه 30 مهرماه ادامه دارد 350 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: