کد خبر: ۹۱۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
در چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران انجام شد؛
وزرای راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت از غرفه شرکت ملی نفتکش ایران در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی بازدید کردند و در جریان آخرین اقدامات این شرکت قرار گرفتند.
وزیر راه و شهرسازی به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه شرکت ملی نفتکش ایران در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی ایران بازدید کردند.


به گزارش خبرنگار مارین تایمز، امروز (شنبه، سوم مهرماه) در حاشیه مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی ایران، عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت معدن و تجارت از غرفه شرکت ملی نفتکش ایران بازدید کردند .

وزرای دولت یازدهم دراین بازدید در جریان آخرین وضعیت ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران و بازگشت آن به بازارهای اروپایی پس از برجام قرار گرفتند.

در این بازدید؛ دکتر محمدرضا شمس دولت‌آبادی، مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، اطلاعاتی درباره وضعیت ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران و بازگشت آن به بازارهای اروپایی پس از برجام به وزرای راه وشهرسازی و صنعت و معدن و تجارت ارائه کرد.

همچنین دراین بازدید آخرین اقدامات شرکت ملی نفتکش ایران در زمینه تنوع سبد درآمدی، توسعه زنجیره حمل و نقل و ورود شرکت ملی نفتکش ایران به حوزه بانکرینگ و تعمیرات کشتی‎ها به آخوندی و نعمت زاده ارائه شد.

در ادامه؛ وزیر راه و شهرسازی ورود شرکت ملی نفتکش ایران را به حوزه بانکرینگ ارج نهاد و افزود: لازم است این شرکت فعالیت‎های خود را در این زمنیه افزایش داده و به توسعه این فعالیت در بنادر کشور بپردازد.

به گزارش مارین تایمز، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی ایران از سوم تا پنجم مهرماه در مصلای تهران در حال برگزاری است.

مطالب مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: