کد خبر: ۹۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
بر اساس اخبار منتشر شده، شركت Samkang قراردادی به ارزش 445 میلیارد یوان (400 میلیون دلار) با شركت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) امضا کرده است.

 در حالیکه همه کشتی سازان کره جنوبی در سال 2016 میلادی با مشکلات جدی برای گرفتن سفارش‌های جدید روبرو هستند، یک شرکت کشتی‌سازی این کشور بهترین عملکرد تاریخ خود را ثبت می‌کند.

به گزارش گروه بین الملل مارین تایمز، کشتی‌سازی Samkang M&T کره جنوبی ماه گذشته توانست سفارش ساخت سه فروند کشتی حمل مواد شیمیایی هریک به ظرفیت شش هزار و 600 DWT را به ارزش 47 میلیون دلار از شرکت کشتیرانی Woomin Shipping کره بگیرد.

گذشته از این قرارداد، Samkang به تازگی موفق شده است که بزرگترین قرارداد تاریخ خود را منعقد کند. این شرکت کره‌ای به تازگی قراردادی به ارزش 445 میلیارد یوان (400 میلیون دلار) با شركت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) امضا کرده است. قرار است شرکت کره‌ای تا سپتامبر 2019 یک یارد کشتی‌سازی جدید برای ایزوایکو بسازد.

در سایه برداشته شدن تحریم های بین المللی علیه ایران، بسیاری از تولیدکنندگان کره جنوبی امسال به دنبال فعالیت با ایران هستند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: