آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۸۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
ضمن تقدیر از اعضای هیات‎مدیره پیشین انجام شد؛
تعدادی از فعالان صنایع دریایی خرمشهر و آبادان اظهار امیدواری کردند که اعضای جدید هیات مدیره انجمن مهندسی دریایی در راستای رفع مشکلات صنایع دریایی اقدامات موثری انجام دهند.

فعالان صنایع دریایی خرمشهر و آبادان ضمن تبریک به اعضای جدید هیات مدیره انجمن مهندسی دریایی اظهار امیدواری کردند که اعضای جدید انجمن در راستای رفع مشکلات صنایع دریایی اقدامات موثر و مفیدی انجام دهند.

به گزارش مارین تایمز، جمعی از دست‌اندرکاران و فعالان صنایع دریایی خرمشهر و آبادان اعم از فعالان محترم در کشتی‌سازی نور خلیج‌فارس، کشتی‌سازی وزین نصب آبادان، کشتی‌سازی شوکت، کشتیرانی کاسپین فربد اروند و... با تشکر و قدردانی از تلاش‌های همه اعضای محترم هیات مدیره قبلی انجمن مهندسی دریایی، انتخاب اعضای جدید را تبریک گفتند.

این فعالان و صنعتگران محترم با شایسته شمردن انتخاب این افراد در هیات مدیره انجمن اظهار امیدواری کردند که اهضای هیات مدیره جدید انجمن مهندسی دریایی بتوانند در راستای اهداف انجمن و رفع مشکلات صنایع دریایی اقدامات موثرتری را انجام دهند. همچنین انتظار می‌رود که هیات مدیره جدید از نظرات سازندگان و بهره‌برداران در جهت رسیدن به اهداف انجمن حداکثر استفاده را داشته باشند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: