کد خبر: ۸۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
اداره شیلات بریس همزمان با هفته دولت در استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شدو آغاز به کار کرد.
پس از ابلاغ چارت تفصیلی تشکیلات جدید اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان، اداره شیلات بریس راه اندازی شد و آغاز به کار کرد.

به گزارش مارین تایمز، پس از ابلاغ چارت تفصیلی تشکیلات جدید اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان، اداره شیلات بریس نیز پس از تجهیز با حضور مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، موهبتی معاون استاندار و فرماندر ویژه چابهار، میرمراد زهی مدیر کل شیلات استان، سرهنگ شاولی پور فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزی سازمان شیلات ایران و سایر مسئولین استانی و شهرستانی راه اندازی و آغاز به کار نمود.

هدایت اله میرمرادزهی گفت: با عنایت به این که بخش عظیمی از صید استان در این بندر انجام می شود و میزان عظیمی از ماهی مورد نیاز کشور از این بندر و بندر ماهیگیری پسابندر تأمین می شود و از لحاظ مکانی و زمانی فاصله زیادی تا شهر چابهار و اداره کل شیلات استان دارد لذا ضرورت دیدیم که برای کاستن این فاصله و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به صیادان و بهره برداران عزیز شیلاتی ، سطح بندر بریس را ارتقاء دهیم و به این منظور پیش بینی نمودیم که خوشبختانه با پیگیری های به عمل آمده و همکاری مسئولین مربوطه این امر محقق شد.

وی افزود: خوشبختانه با راه‌اندازی این اداره به عنوان بندر مرکزی بنادر ماهیگیری پسابندر و گواتر نیز اغلب فعالیت ها و بروکراسی اداره خود را به جای مراجعه به اداره شیلات چابهار در این اداره پیگیری می‌کند.

مدیر کل شیلات استان ادامه داد: یکی از مواردی که این اداره کل مکلف به انجام آن است برگزاری دوره‌های آموزشی برای جامعه صیادی می باشد که خوشبختانه از دیگر مزایای راه اندازی این اداره برگزاری دوره های آموزشی لازم در همین اداره می باشد ونیاز به مراجعه صیادان به چابهار نیست.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: