کد خبر: ۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
مسابقات قایقرانی تورینگ شهرستانی به مناسبت هفته دولت بین بانوان ورزشکار در این رشته ورزشی در آب‌های بندرلنگه برگزار شد.
رئیس هیات قایقرانی بندرلنگه از برگزاری مسابقه تورینگ بانوان به مناسبت هفته دولت در این بندر خبر داد.

به گزارش مارین تایمز، مسابقات قایقرانی تورینگ شهرستانی به مناسبت هفته دولت با حضور اسماعیل پاسلار فرماندار، مهدی صابری بخشدار بخش مرکزی، ابراهیم یگانه رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای کمیسیون بانوان فرمانداری بندرلنگه بین بانوان ورزشکار در این رشته ورزشی در آب‌های بندرلنگه برگزار شد.

اختتامیه این مسابقات شب گذشته (چهارشنبه) برگزار شد. در مراسم پایانی این مسابقات سید محمود بحرینی خاطرنشان کرد: این مسابقات به همت هیات قایقرانی، اداره بنادر و دریانوردی، اداره ورزش و جوانان و کمیسیون بانوان فرمانداری بین 10 نفر از بانوان قایقران رشته تورینگ شهرستان بندر لنگه برگزار شد.

رئیس هیات قایقرانی شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: با توجه به پتانسیل دریا در این بندر که به عنوان کمپ تیم ملی قایقرانی کشور نیز شناخته شده است واقعا حیف است که ما به ورزش‌ها و تفریحات آبی با استفاده از ظرفیت بومی این شهرستان نپردازیم.

بحرینی تصریح کرد: مسافت این مسابقه یک کیلومتر بوده که ورزشکاران با تمام توان و دقت بالا به مسابقه پرداختند و در پایان به نفرات برتر هدایایی نیز اهداء شد.

گفتنی است؛ قایقرانی یکی از جذاب‌ترین ورزش‌های آبی می‌باشد که مخاطبان و علاقه‌مندان زیادی از بین مردان و زنان را به خود جذب کرده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: