آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۸۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
شرکت نفتکش TEN یونان یک فروند نفتکش افرامکس جدید را تحویل گرفت و در اختیار شرکت نفت Statoil قرار داد.

شرکت نفتکش Tsakos Energy Navigation (TEN) یونان یک فروند نفتکش افرامکس جدید خود را از شرکت کشتی‎سازی Daewoo Mangalia Heavy Industries (DHMI) تحویل گرفت و در اختیار شرکت نفت Statoil قرار داد.

به گزارش گروه بین الملل مارین تایمز، این کشتی با وزن 112 هزار و 700 DWT فورا در قراردادی بلند مدت در اختیار شرکت نفت نروژی قرار می‎گیرد. این قرارداد اجاره می‎تواند بیش از 100 میلیون دلار برای شرکت TEN درآمد داشته باشد.

نفتکش Thomas Zafiras یکی از 15 فروند کشتی جدیدی است که TEN ساخت آنها را در برنامه خود قرار داده است. از این تعداد کشتی جدید 9 فروند از آنها کشتی‎های افرامکسی هستند که در اختیار شرکت Statoil قرار می گیرند. نفتکش Thomas Zafiras دومین کشتی از این مجموعه 9 فروندی است.

شرکت نفتکش TEN اعلام کرد: "بیشتر کشتی های جدید شرکت طبق قراردادهای بلند مدت اجاره در اختیار شرکت های نفتی قرار می‎گیرند که رشد درآمد و افزایش سود TEN را به همراه داشته باشد". نخستین کشتی افرامکس این شرکت در ماه ژوئن امسال با نام Elias Tsakos تحویل شد.

یک فروند کشتی دیگر از مجموعه 15 فروند کشتی سفارش داده شده TEN نیز که یک فروند کشتی نفتکش غول‎پیکر بود با نام VLCC Ulysses در ابتدای سال 2016 به ناوگان شرکت یونانی ملحق شده بود. این کشتی در قراردادی 40 ماهه به اجاره شرکت Far Eastern در آمد.

این شرکت تا پایان این ماه قرار است یک کشتی پاناماکس خود را با وزن 74 هزار و 200 DWT تحویل می‎گیرد. 11 فروند کشتی دیگر این شرکت قرار است در سه ماهه سوم امسال تا سه ماهه چهارم سال 2017 تحویل شوند.

ناوگان شرکت TEN شامل 65 فروند کشتی نفتکش، حمل محصولات نفتی و حمل LNG است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: