کد خبر: ۸۶۷۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
فرماندار قشم:
فرماندار شهرستان قشم از سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان جوان 25 ساله رعنا، قد کشیده و نماینده دولت نام برد و گفت: با رفع دغدغه‎های این سازمان توسط قانونگذاران می توان از توانمندی های زیاد این مجموعه بیش از پیش بهره مند شد

فرماندار شهرستان قشم گفت: کلان‎نگری برای توسعه همه جانبه، ایجاد اشتغال پایدار و نقش آفرینی قشم در حوزه های مختلف صنعتی و اقتصادی اصلی ترین سیاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مجموعه فرمانداری شهرستان قشم است.

به گزارش مارین تایمز، علیرضا نصری در دیدار با اعضای انجمن خبرنگاران منطقه آزاد قشم با بیان این مطلب، اعلام کرد: تعامل و هم فکری ارزشمندی بین مجموعه فرمانداری شهرستان قشم و همکاران خوبمان در سازمان منطقه آزاد به ویژه مدیرعامل این سازمان با هدف برنامه ریزی و اقدام و عمل برای توسعه همه جانبه در قشم وجود دارد.

وی از مردم به عنوان سرمایه های اصلی نظام نام برد و افزود: همه مسئولان در شهرستان قشم با هدف بالا بردن رضایت مردم فعالیت می کنند و در کنار برنامه های کلان خدماتی، به مسائل و امور جاری مردم نیز توجه ویژه ای دارند.

فرماندار شهرستان قشم، گفت: طرح جامع قشم به عنوان مهمترین نقشه راه می‎تواند این منطقه را در مسیر اقتصاد مقاومتی به جایگاه حقیقی اش در سیاست های ایران 1404 برساند و اصحاب رسانه و خبرنگاران می توانند با قلم و اندیشه های مثبت خود به عنوان مشاوران دلسوز در کنار مسئولان به این مهم کمک کنند.

وی ادامه داد: قشم با ظرفیت‎های بی بدیل در بخش‎های مختلف علمی، دانشگاهی، صنعتی، طبیعی، گردشگری و دریایی می تواند به پایگاه مهم علمی و فناوری تبدیل شود و این فرآیند را براساس بند 11 سیاست ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی به نقاط دیگر کشور منتقل کند.

اهمیت برند سازی در قشم

نصری در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت برند سازی در قشم اشاره کرد و گفت: ویژگی های منحصر به فرد بخش گردشگری این جزیره مهمترین فرصت برند سازی قشم است.

وی افزود: برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر فرصت مناسبی برای برند سازی در حوزه فعالیت های ورزشی قشم است و با توجه به یکسان بودن شرایط آب و هوایی این جزیره و کشور امارات متحده عربی می توان با ایجاد زیرساخت های ورزشی، بخشی از اردوهای ورزشی کشورهای مختلف را در این جزیره برگزار کرد.

نصری یادآور شد: ورود تیم های مختلف ورزشی به قشم موجب معرفی هرچه بیشتر جزیره در نقاط مختلف جهان، تقویت بنیه اقتصادی فعالان در بخش های مختلف و افزایش کسب و کار در قشم می شود.

اهمیت برنامه ششم توسعه برای کار در مناطق آزاد

وی در ادامه سخنان خود گفت: به طور حتم برنامه ششم توسعه، تفاوت هایی با برنامه پنجم خواهد داشت و امیدواریم با نگاه ویژه قانونگذاران مشکلات مناطق آزاد از جمله قشم به یکباره حل و فصل شود.

فرماندار شهرستان قشم از سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان جوان 25 ساله رعنا، قد کشیده و نماینده دولت نام برد و گفت: با رفع دغدغه‎های این سازمان توسط قانونگذاران می توان از توانمندی های زیاد این مجموعه بیش از پیش بهره مند شد.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: