کد خبر: ۸۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
اداره بندر لاوان به شبکه یکپارچه اتوماسیون اداری بنادر کشور متصل شد.

اداره بندر لاوان با اتصال به سرور مرکزی اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه، به شبکه یکپارچه اتوماسیون اداری بنادر کشور متصل شد.

به گزارش مارین تایمز از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان،  مدیر بنادر و دریانوردی بندر لنگه با اعلام این خبر افزود: به کارگیری فناوری اطلاعات در بخش های مختلف دستگاه های اجرایی به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح خدمات رسانی در قالب طرح استقرار دولت الکترونیک از جمله مهمترین اهداف در انجام این مهم بوده است.

محمود صابری، اطلاع‎رسانی صریح و سریع، برچیدن تشریفات وقت‎گیر اداری و تسریع در انجام مکاتبات اداری را از نتایج اتصال اداره بندر و دریانوردی لاوان به شبکه یکپارچه اداری بیان کرد.

صابری خاطرنشان کرد: با راه‎اندازی سیستم یکپارچه اداری و نماد مالی در بندر لاوان، با ساده سازی فرایند های مختلف اداری و کاهش زمان و هزینه های اربابان رجوع این بندر از طریق حذف مکاتبات فیزیکی، ضمن کاهش بوروکراسی اداری، هدف اصلی که همان افزایش رضایت مردم منطقه است را محقق خواهد کرد.

مدیربنادر و دریانوردی بندر لنگه با اشاره به هدف دولت برای آماده سازی خود برای اقتصاد دیجیتالی و جامعه اطلاعاتی افزود: از این پس، بندر لاوان از طریق اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه به شبکه یکپارچه اطلاعاتی بنادر کشور متصل شده تا هر چه سریعتر بتواند در تلاش خود برای ورود به این مهم گامهای مثبتی بردارد.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: