آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۸۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
مزایده واگذاری ترمینال کانتینری بندر خرمشهر برگزار و شرکت جنوب خط ایران به عنوان برنده این مزایده انتخاب شد.
مدیر بندر و دریانوردی خرمشهر از آغاز عملیات احداث ترمینال کانتینری در این بندر خبر داد و گفت: شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران به عنوان سرمایه‌گذار در ایجاد محوطه و اماکن پایانه کانتینری در بندرخرمشهر انتخاب شد.

به گزارش مارین تایمز، عادل دریس اظهار کرد: در نشست برگزاری مزایده واگذاری ترمینال کانتینری بندر خرمشهر، شرکت جنوب خط ایران به عنوان برنده این مزایده انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه این مزایده با حضور برخی از شرکت‌های تخلیه و بارگیری و عملیات کانتینری طبق قانون و آیین‌نامه معاملات سازمان بنادر و دریانوردی در بندر خرمشهر برگزار شد، خاطرنشان کرد: میزان برآورد اولیه سرمایه‌گذاری احداث این ترمینال کانتینری ٨٦٠ میلیارد ریال و مدت اجرای این پروژه ٢٥ ماه در نظر گرفته شده است.

دریس با بیان اینکه مدت بهره برداری از ترمینال کانتینری بندر خرمشهر ١٥سال است، تصریح کرد: این ترمینال در زمینی به مساحت ١٥هکتار و در اراضی پشتیبانی بندرخرمشهر احداث خواهد شد.

مدیر بندر و دریانوردی خرمشهر تأکید کرد: افزایش و ارتقای ایمنی در عملیات بندری، رسیدن به استانداردهای جهانی در نگهداری، کنترل چیدمان و بازرسی کانتینرها با توجه به کنوانسیون‌های بین‌المللی و ارائه خدمات شایسته‌تر به تجار و ذی‌نفعان در محوطه‌های کانتینری از جمله ضرورت‌های احداث این ترمینال کانتینری است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: