کد خبر: ۸۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
ایرسوتر اعلام آمادگی کرد
شرکت ایرسوتر برای راه‎اندازی خط مسافری بین بنادر نوشهر و ترکمن‎باشی اعلام آمادگی کرد .
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از آمادگی مدیر عامل شرکت کشتیرانی ایرسوتر برای راه اندازی خط مسافری بین بنادر نوشهر و ترکمن باشی ترکمنستان خبر داد .

به گزارش مارین تایمز ، مهندس سیاوش رضوانی با اعلام این مطلب افزود:پیرو مذاکراتی که اخیراً با سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان در خصوص امکان راه‎اندازی خط مسافری دریایی بین ایران و ترکمنستان داشتیم جلسه ای در بندر نوشهر با مدیر عامل شرکت ایرسوتر به منظور اجرایی شدن این پیشنهاد برگزار شد .

وی افزود : خوشبختانه با توجه به زیر ساخت های مناسب در بندر نوشهر شرکت ایرسوتر برای راه‎اندازی خط مسافری بین بنادر نوشهر و ترکمن باشی اعلام آمادگی کرد .

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران خاطر نشان کرد: همچنین در خصوص فعالتر شدن شرکت ایرسوتر در زمینه صادرات از بندر نوشهر مذاکرات خوبی صورت گرفت و قرار شد با تشکیل کمیته ویژه راهکارهای عملی توسعه صادرات انواع کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به سایر کشورها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

بر اساس این گزارش مدیر عامل شرکت حمل و نقل ایران و روسیه(ایرسوتر) نیز در این دیدار طی سخنانی اظهار داشت:شرکت ایرسوتر بیشترین فعالیت را در بین بنادر شمالی کشور در بندر نوشهر دارد و امیدواریم با همکاری مدیریت جدید بنادر و دریانوردی استان مازندران سطح همکاری بیش از پیش افزایش پیدا کند.

وی ضمن اعلام آمادگی شرکت ایرسوتر برای همکاری با اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در بخش مسافری ابراز امیدواری کرد با فراهم شدن مقدمات لازم از ظرفیت بندر نوشهر برای راه‎اندازی خط مسافری بین این بندر و بندر ترکمن باشی ترکمنستان و سایر بنادر حاشیه دریای خزر استفاده شود .

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: