کد خبر: ۸۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
رییس امور بیمه و دعاوی شرکت ملی نفتکش در خصوص حادثه برخورد کشتی کانتینربر با یکی از کشتی‎‎های تحت مدیریت این شرکت گفت:این حادثه خسارت جانی و زیست محیطی در پی نداشته است.

رییس امور بیمه و دعاوی شرکت ملی نفتکش ایران درخصوص حادثه برخورد یک فروند کشتی کانتینری با یکی از کشتیهای غول پیکر تحت مدیریت این شرکت گفت:خوشبختانه این حادثه هیچگونه خسارت جانی و زیست محیطی در پی نداشته است.

کاپیتان شهرام فرحبد در گفتگو با مارین تایمز در خصوص جزئیات این حادثه گفت: متاسفانه کشتی MSC Alexandra با ظرفیت 14 هزارTEU متعلق به شرکت MSC ساعت) 23.55 به وقت محلی) شب چهارشنبه گذشته با یکی از کشتیهای VLCC تحت مدیریت ما با نام Dream II برخورد کرد که در اثر این حادثه خساراتی به هر دو کشتی وارد شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در سه کیلومتری جنوب شرق جزیرهSebarok سنگاپور رخ داد گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ‎گونه خسارت جانی و زیست محیطی و همچنین آلودگی نفتی در پی نداشته است.

رییس امور بیمه و دعاوی شرکت ملی نفتکش ایران اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه با حضور بدون وقفه و آمادگی تیم اضطراری شرکت و هماهنگی با بیمه‎گران، کلاس، وکلا و اعزام نمایندگان آنها به محل حادثه، تحت کنترل کامل است و مسیر قانونی و فنی خود را طی می‎کند.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: