کد خبر: ۸۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با صدور اطلاعیه ای بازداشت تعدادی از پرسنل سازمان بنادر و دریانوردی در پرونده قاچاق کالا را کذب محض اعلام کرد.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در پی انتشار برخی اخبار در رسانه ها، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: بازداشت تعدادی از پرسنل سازمان بنادر و دریانوردی در پرونده قاچاق کالا اساساً کذب محض است و تاکنون احدی از پرسنل این سازمان بازداشت نشده و حتی بعنوان مطلع به مراجع قضایی دعوت نشده اند.

به گزارش مارین تایمز، در متن کامل این اطلاعیه چنین آمده است: پیرو درج خبری در رسانه ها با عنوان" انهدام بزرگترین باند قاچاق کالا در 6 سال اخیر و بازداشت تعدادی از پرسنل سازمان بنادر و دریانوردی وگمرک " ، جهت تنویر افکار عمومی به اگاهی می رساند:

-1 آنچه که تحت عنوان بازداشت تعدادی از پرسنل سازمان بنادر و دریانوردی در خبر مذکور درج گردیده، اساساً کذب محض و عاری از حقیقت بوده و احدی از پرسنل این سازمان بازداشت نشده و حتی بعنوان مطلع به مراجع قضایی دعوت نشده اند .

-2با توجه به جایگاه استراتژیک بندر شهید رجایی به عنوان دروازه اقتصاد ایران اسلامی همواره اجرای قانون ملاک عمل این سازمان بوده و منافع ملی بر منافع افراد ارجحیت دارد.

-3 از رسانه ها انتظار می رود قبل از درج خبر پیرامون صحت و سقم خبر و اصالت آن حساسیت جدی نشان داده و اطمینان لازم را کسب نمایند.

از این رو، در راستای حفظ حقوق سازمان بنادر و دریانوردی، حق پیگیری و تعقیب موضوع از طریق مراجع قضایی، محفوظ است.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: