آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۸۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
مدير كل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان مي گويد:کلید توسعه و تنها راه نجات بندر چابهار بحث بازاریابی است .
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در اولین جلسه کمیته سرمایه گذاری که با حضور اعضای کمیته از بخشهای فنی ، حقوقی ، بندری و دریایی تشکیل شد گفت : با توجه به به نگاه ویژه دولت و سیاستهای سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به بندر چابهار موضوع "بازاریابی" برای سرمایه گذاری در بندر چابهار ازمهمترین اولویت های سرمایه گذاری است.


به گزارش مارين تايمز ، بهروز آقايي افزود :کلید توسعه و تنها راه نجات بندر چابهار بحث بازاریابی است و اولویت اصلی ما در انعقاد قرارداد ها برای سرمایه گذاری با شرکتهایی است که خودش صاحب بازار باشد. دکتر آقایی اظهار داشت : مهمترین روش سرمایه گذاری در چابهار روش برد-برد است زیرا در استفاده از این روش تعهد و پایبندی سرمایه گذاران به منطقه و بندر بیشتر می شود.

وي تأکید کرد: منابع مالی ما باید به صورت هدفمند در جهت ایجاد زیرساختها مانند آب و برق و راه های دسترسی برای سرمایه گذاران باشد. 

آقایی با تشریح فرایند سرمایه گذاری در دیگر مناطق بندری کشور به تعهدات سرمایه گذاران در قراردادها اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به مراجعه مکرر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این بندر اقیانوسی پی گیری منطقه ویژه شدن بندر چابهار ، تعیین و تکلیف زون بندی اراضی با توجه به چشم انداز های مشخص شده ، و پی گیری مجوزهای زیست محیطی طرح ها مهمترین موضوعات و برنامه های پیش روی بندر چابهار است. 

وي بر انسجام بخشی روند سرمایه گذاری ، تدوین شیوه مراحل جذب سرمایه گذاری در کوتاه ترین زمان ، تاکید و به نظرات و پیشنهادات تخصصی افراد جواب داده شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: