آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۷۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
بیشتر سرمایه‎گذاری‎ها در بندر چابهار با نگرش توسعه اقتصاد انجام می‎شود.

بندر چابهار در آینده نزدیک به سمت بنادر نسل سوم پیش می‎رود و در این راستا  سرمایه‎گذاری‎ها ساخت انبارهای تخصصی، بکارگیری تجهیزات مدرن ، دانش و مهارت‎های مدیریتی ، شبکه‎های گسترده ، جرثقیل‎های تخصصی وجود صنایع سبک ، شرکت های لجستیکی در محوطه بندری و پتروشیمی ، همه برای جذب سهم بیشتر حمل و نقل کالا در این بندر صورت می‎گیرد.

 به گزارش مارین تایمز، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در دیدار صمیمانه  با کارکنان بنادر و دریانوردی با اشاره به نامگذاری سال ٩٥ به عنوان سال « اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل » نام این عنوان را از سوی مقام معظم رهبری خردمندانه و عالمانه دانست و افزود : خوشبختانه بیشتر سرمایه‎گذاری ها در بندر چابهار با نگرش توسعه اقتصاد انجام می‎شود.

سیاوش رضوانی گفت: بندر چابهار به عنوان یک بندر مهم استراتژیک با در اختیار داشتن پتانسیل‎های لازم و ظرفیتهای مطلوب باید در پی جذب سهم بیشتر از حجم و حمل و نقل منطقه باشد زیرا تعییر و تحولات در منطقه گواه بر همین مطلب است.

رضوانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کارکنان بندر چابهار در پیشبرد اهداف سازمانی، بر اهمیت بازاریابی و تجهیزات تخلیه و بارگیری برای بندر چابهار در آینده تاکید و اظهار امیدواری کرد در نیمه دوم امسال تجهیزات مکنده و  کشنده وارد این بندر شود.

مدیرکل بنادرو دریانوردی  استان سیستان و بلوچستان گردشگری دریایی و نظارت بر ساخت و ساز سواحل را  از اولویت های مهم این اداره کل دانست و گفت : نظارت بر سواحل باعث تثبیت جایگاه سازمانی می شود که این اقدام با حمایت استاندار و سازمان و بنادر و دریانوردی به عنوان نهاد حاکمیتی صورت می گیرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: