کد خبر: ۶۵۵۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۲
نخستین تاسیسات واردات و ذخیره مستقل LPG سنگاپور آغاز به کار کرد.

شرکت Vopak سنگاپور، اعلام کرد که در تاسیسات تازه خود در پایانه بانیان در جزیره جورونگ، نخستین محموله LPG را دریافت کرده است.

به گزارش گروه بین الملل مارین تایمز، همزمان با دریافت نخستین محموله LPG، شرکت Vopak اعلام کرد که این کار "آغاز فعالیت نخستین تاسیسات واردات و ذخیره سازی مستقل LPG در جنوب شرق آسیا" است.

پروپان منجمد شده به شرکت ExxonMobil Asia Pacific تحویل داده می شود.

تان سو کونگ، مدیرعامل Vopak Terminals Singapore، گفت: "ما از آغاز به کار موفق تاسیسات جدید LPG خوود در پایانه بانیان خیلی خوشحالیم. ما موقعیت خوبی برای تثبیت جریان محموله های LPG از آمریکا و خاورمیانه داریم. تاسیسات جدید با هدف تبدیل شدن به یک مرکز گازی استراتژیک ساخته شده است."

گان سئو کی مدیرعامل ExxonMobil Asia Pacific، هم گفت:"از اینکه در راه‎اندازی و آغاز فعالیت‎های این تاسیسات جدید نقش داریم خرسندیم. این کار به رقابت پذیری ما در بلند مدت در سنگاپور و نیز به افزایش نقاط قوت جزیره جورونگ کمک می کند.

وی ادامه داد: "با استفاده تاسیسات LPG جدید می‎توانیم با انعطاف بیشتری خوارک مورد نیاز پالایشگاه ها و مجتمع های پتروشیمی خود را تامین کنیم."

ظرفیت اولیه تاسیسات جدید LPG سنگاپور 80 هزار متر مکعب است. نزدیک به 80 درصد سهام آن متعلق به Vopak و 20 درصد باقیمانده در اختیار Sk Gas International است.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: