کد خبر: ۵۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
معاون حقوقی رییس جمهور با حضور در برج کنترل ترافیک دریایی بندر بوشهر، از نزدیک در جریان فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفت.

دکترالهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهور، به همراه جمعی از مسئولین و مقامات استان از بندر تجاری بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی، در این بازدید، معاون حقوقی رییس جمهور با حضور در برج کنترل ترافیک دریایی بندر بوشهر، از نزدیک در جریان فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفت.

محمد راستاد در ابتدای این بازدید ضمن خیر مقدم به معاون حقوقی رییس جمهور و هیئت همراه گزارش کاملی از فعالیت های این اداره کل و اقدامات انجام شده در خصوص طرح توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین ارائه کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر دراین بازدید با بیان اینکه بندر بوشهر دارای ظرفیت مهمی در تخلیه و بارگیری کالا، کانتینر و پهلوگیری کشتی است، گفت: بندر بوشهر با سهم ١٠ درصدی از کل حجم حمل‌ و نقل کانتینری، دومین بندر کشور از نظر کانتینری است،

محمد راستاد از ادامه عملیات اجرایی طرح توسعه بندر بوشهر خبرداد و تصریح کرد: این طرح در مجتمع جزیره نگین بوشهر با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی بیش از 600 میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌کند گفت: در طرح توسعه بندری در جزیره نگین چند پایانه بندری اجرا می‌شود که روند اجرایی آن طبق برنامه زمان بندی در حال اجرا است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح پایانه کانتینری بوشهر به وسعت30 هکتار بیان کرد: این طرح در زمینی به مساحت 30 هکتار در حال اجرا است که ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینر در بوشهر 600 هزار TEU در سال افزایش می‌دهد.

معاون حقوقی رییس جمهوری نیز در بازدید از بندر تجاری بوشهر گفت: دولت برای استفاده از ظرفیت های مختلف مناطق نگاه مثبتی را دارد.

امین زاده ادامه داد: اکنون دولت مصمم است در زمینه پشتیبانی از فعالیت های سرمایه گذاری و جلب مشارکت های خصوصی حداکثر استفاده را ببرد.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: