کد خبر: ۵۰۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
درآمد خالص شرکت کشتیرانی تفریحی رویال کارابین در سه ماهه سوم سال 2015 به 628.1 میلیون دلار رسید.

شرکت کشتیرانی تفریحی Royal Caribean، غول صنعت کشتی‎های تفریحی جهان، اعلام کرد که نتایج مالی‎اش در سه ماهه سوم سال 2015 بهتر از حد انتظار بوده است به طوری‎که درآمد هر سهم این شرکت به 4.80 دلار رسیده است.

به گزارش گروه بین الملل مارین تایمز ،درآمد خالص این شرکت در سه ماهه سوم سال 2015 به 628.1 میلیون دلار یا 2.84 دلار برای هر سهم رسید. این در حالی است که درآمد این شرکت در مدت مشابه سال 2014 به 492.9 میلیون دلار یا 2.20 دلار برای هر سهم رسیده بود.

بهبود بازارهای حوزه کارائیب و اروپا و افزایش سفرهای دریایی در آسیا، توانست ضعف بازارهای آمریکای لاتین را برای شرکت رویال کارابین پوشش دهد و آن را به شکل قابل توجهی جبران کند.

شرکت رویال کارابین در مورد سال 2016 نیز اعلام کرد فهرست رزرو ما هم از نظر حجم و هم قیمت از سال گذشته بهتر شده است."

ریچارد فین، مدیرعامل رویال کارابین گفت: "مسیر تجاری ما به شکل ثابتی در جهت کسب سود دو رقمی قرار داد." این شرکت همچنین اعلام کرد که قصد دارد 500 میلیون دلار از سهم خود را خریداری کند.

جیسون لیبرتی، مدیرمالی رویال نیز ، اظهار کرد: "برنامه خرید سهام، به همراه رشد 40 درصدی درآمد سالیانه و نیز رشد 20 درصدص سود سهام شرکت همه نشان می دهد که ما چگونه به افزایش درآمد سهامدارانمان متعهد هستیم."

با وجود این، شرکت روال کارابین اعلام کرد که تغییرات ساختاری بسیاری اعمال کرده است و به همین دلیل انتظار دارد نتایج مالی بسیار بهتری در سه ماهه چهارم امسال بگیرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: