کد خبر: ۴۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور و آخوندی وزیر راه آغاز به کار کرد.

همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل مسکن و شهرسازی  با حضور معاون‌اول رئیس جمهور، وزیران راه و شهرسازی و امور اقتصادی و رئیس بانک مرکزی در سالن همایش‌های صداوسیما آغاز شد.

به گزارش مارین تایمز٬ همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی (ITUDS۲۰۱۵)  (امروز شنبه ۱۱ مهر) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی و معاونان وزیر راه و شهرسازی در محل سالن همایش‌های صداوسیما آغاز شد.

بر اساس این گزارش در ابتدای این اجلاس، امیر امینی به عنوان رئیس شورای راهبردی همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی برای ارائه گزارشی درباره این همایش به میهمانان و شرکت‌کنندگان، سخنانی را بیان خواهد کرد.

همچنین در ادامه این اجلاس عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی و حسین عبده تبریزی مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور تأمین مالی به ترتیب سخنرانی خواهند کرد.

همایش دو روزه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی روزهای شنبه و یکشنبه ۱۱ و ۱۲ مهر ماه با حضور تعداد زیادی از میهمانان خارجی، سرمایه‌گذاران غیر ایرانی و نمایندگان کشورهای علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های عمرانی و زیربنایی ایران در سالن همایش‌های صداوسیمای تهران برگزار می‌شود.

معرفی ۱۱ پروژه زیربنایی حمل و نقلی در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری

 به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در نخستین همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی شش پروژه در زمینه حمل و نقل ریلی و پنج پروژه در زمینه ساخت آزادراه‌ها به سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی معرفی می‌‌کند.

علی نورزاد با بیان اینکه ارزش ۱۱ پروژه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ۱۰ میلیارد یورو است افزود: بانک مرکزی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران تمامی تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد علاوه براین تضمین لازم را برای بازگشت سرمایه سرمایه‌گذاران را نیز فراهم می‌کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تسهیلات زیادی برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران فراهم شده ضمن اینکه هر تسهیلاتی که سرمایه‌گذاران درخواست کنند برای آنها فراهم می‌کنیم.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: