آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۴۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
موسسه تحلیل دریایی SeaIntel اعلام کرد که قابلیت اطمینان به زمان‎بندی شرکت‎های کشتیرانی در سه ماهه دوم سال 2015 بهبود یافته است.

موسسه تحلیل دریایی SeaIntel اعلام کرد که قابلیت اطمینان به زمان‎بندی شرکت‎های کشتیرانی در سه ماهه دوم سال 2015 بهبود یافت و به 76.5 درصد افزایش پیدا کرد.

به گزارش گروه بین‎الملل مارین تایمز، این در حالی است که قابلیت اطمینان به زمان‎بندی کشتیرانی‎ها در سه ماهه ابتدایی امسال 69.6 درصد بود. قابلیت اطمینان  به زمانبندی حرکت کشتی ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نیز 1.8 درصد رشد داشته اشت.

تمامی 20 شرکتی که در تحقیق موسسه SeaIntel مشارکت کرده‎اند در سه ماهه دوم سال 2015 شاهد بهبود قابلیت اطمینان برنامه زمان‎بندی حرکت کشتی‎های خود در مقایسه با سه ماهه نخست سال بودند. تنها استثنا در این میان شرکت Hamburg Sud بود که قابلیت اطمینان زمانبندی اش بدون تغییر ماند. گزارش موسسه SeaIntel بر اساس حرکت 34 هزار و 383 کشتی در سه ماه دوم سال تنظیم و تدوین شده است.

از نقطه نظر بین المللی، شرکت های MOL، APL، و Wan Hai با اجرای به موقع 83.5 درصد، 83.3 درصد و 82.9 درصد از زمانبندی حرکت کشتی های خود، به ترتیب بهترین شرکت‎های کشتیرانی جهان در سه ماه دوم سال بودند.

بیشترین سطح افزایش سالانه قابلیت اطمینان به زمانبندی حرکت کشتی‎های شرکت‎های NYK، MOL، و OOCL است که به ترتیب 11.9 درصد، 10.3 درصد، و 8.9 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال پیش رشد کرده اند.

بیشترین مقدار افت سالانه قابلیت اطمینان به زمانبندی شرکت‎های حمل و نقل دریایی نیز به شرکت‎های مرسک و هامبورگ مربوط می شود. قابلیت اطمینان این دو شرکت به ترتیب 3.7 و 3.5 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

با وجود این، شرکت مرسک دانمارک در سه ماهه دوم سال 2015 میلادی قابلیت اطمینانی برابر با 82 درصد ثبت کرد. میانگین قابلیت اطمینان به زمان بندی کشتیرانی‎ها در این مدت 76.5 درصد بوده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: