کد خبر: ۴۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
همزمان با روز دریای خزر، سوت کشتی‎ها در استان گیلان برای ترغیب مردم به استفاده از مسافرت دریایی به صدا درآمد و طنین آن در گوش شهروندان و مسافران این استان پیچید.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به برگزاری مراسم‎های ویژه برای روز دریای خزر گفت: امروز صبح ساعت 10:30 سوت کشتی‎ها در استان گیلان طنین‎انداز شد.

سیدعلی نعیمی در گفت و گو با خبرنگار مارین‎تایمز درباره برنامه‎های اداره بنادر ودریانوردی استان گیلان برای برگزاری روز دریای خزر گفت: امروز ساعت 10:30 صبح سوت کشتی‎ها برای ترغیب مردم به استفاده از مسافرت دریایی در استان گیلان به صدا درآمد و طنین آن در گوش شهروندان و مسافران این استان پیچید.

وی یادآور شد: در این روز اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با استفاده از تبلیغات مختلف سعی بر آن داشته است تا فرهنگ دریایی را با توجه به رعایت مسائل زیست محیطی در خزر، استفاده بیشتر حمل و نقل ترکیبی به خصوص حمل و نقل دریایی، مسافرت و گشت‎های دریایی به نمایش گذارد.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان درباره برنامه‎های این اداره برای روز دریای خزر خاطرنشان کرد: همه مسافران استان گیلان در هفته جاری می‎توانند از مزایای مختلف دریایی با شرایط ویژه استفاده کنند، همچنین امروز (چهارشنبه) گروهی از اصحاب رسانه در قالب یک تور دریایی، راهی دریا شدند تا با فضا و ویژگی‎های گشت‎های دریایی بیش از پیش آشنا شده و بتوانند ویژگی‎های آن را به خوبی منعکس کنند.

حمایت سازمان بنادر از سرمایه‎گذاران سفرهای دریایی در گیلان
وی با اشاره به همکاری ‎های اداره بنادر استان گیلان و سازمان بنادر و دریانوردی در راستای انجام مسافرت‎های دریایی اظهار داشت: بندر انزلی، یگانه بندر شمالی کشور است که دارای اسکله مسافری خاص و ترمینال مسافری کاملا مجهز بوده به همین دلیل سازمان بنادر ودریانوردی و اداره بنادر استان گیلان از سرمایه‎گذاران این بخش استقبال ویژه می‎کنند به صورتی که سازمان بنادر و دریانوردی حمایت کامل خود را از سرمایه گذاران این بخش برای استفاده از اسکله و ترمینال مسافری، انبارداری بندر انزلی اعلام داشته است.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: