کد خبر: ۳۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
دولت پاکستان، قصد دارد ارائه خدمات حمل و نقل دریایی به کشورهای امارات، ایران و عراق را آغاز کند.

دولت پاکستان، قصد دارد یک خط کشتیرانی برای حمل و نقل کالا و مسافر بین این کشور و ایران و عراق راه اندازی کند.

به گزارش مارین تایمز، دولت پاکستان، قصد دارد ارائه خدمات حمل و نقل دریایی به کشورهای امارات، ایران و عراق را آغاز کند. ارائه خدمات حمل و نقل دریایی بین کراچی و گوادر نیز در حال بررسی است. روز چهارشنبه نشستی با این موضوع در پاکستان برگزار شد تا راه ها و ابزارهای ایجاد خدمات حمل و نقل دریایی سریع از پاکستان به امارات بررسی شود.

همچنین قرار است یک خط دریایی دیگر دایر شود تا زائران را بین کراچی پاکستان و ایران و عراق نقل و انتقال دهد. در این نشست که به ریاست کامران میشائیل، وزیر بنادر و کشتیرانی پاکستان برگزار شد، شرکت کنندگان در این خصوص به تبادل نظر و تجربه پرداختند و از ایده دولت پاکستان برای شروع ارائه خدمات دریایی برای حمل و نقل کالا و مسافر و به خصوص زائران به ایران و عراق حمایت کردند.

میشائیل در این نشست گفت: دولت فدرال پاکستان علاقمند است تا به عنوان یک هدف ملی، ارائه خدمات حمل و نقل دریایی را به خصوص برای زائران آغاز کند. وی افزود، سفر از این طریق ارزان تر است و این بهترین جایگزین برای سفرهای هوایی است. وی اطمینان داد که تمام کمک ها و حمایت های لازم در اختیار بخش خصوصی قرار خواهد گرفت تا تجارت ساحلی و منطقه ای و به خصوص حمل و نقل زائران بین پاکستان و ایران و عراق برقرار شود.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: