کد خبر: ۳۳۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۱
انجمن توسعه دریامحور قصد دارد با آسیب شناسی مسائل دریایی و انعکاس آنها به مقامات ارشد کشور ، توجه تصمیم‎گیران را به این بخش جلب کند.

عضو هیات مدیره انجمن توسعه دریامحور از برنامه های انجمن برای حضور فعال‎تر در عرصه دریایی کشور خبر داد.

کاپیتان محمد سمیعی در گفتگو با خبرنگار مارین تایمز با اشاره به برگزاری جلسه اعضا‎‎ء هیات مدیره انجمن توسعه دریامحور گفت: انجمن توسعه دریامحور به دنبال اجرای برنامه‎هایی در سطح ملی است و قصد دارد با آسیب شناسی مسائل دریایی و انعکاس آنها به مقامات ارشد کشور ، توجه سیاست‎گذاران و تصمیم‎گیران را به این بخش جلب کند.

وی با بیان اینکه در این راستا کارگروه‎های مختلفی در انجمن توسعه دریامحور تشکیل شده است، این کارگروه ها را کارگروه نفت و گاز، گردشگری دریایی، امور بندری ، امور دریایی ،سرمایه گذاری دریایی ، شیلات و آبزیان و محیط زیست اعلام کرد.

عضو هیات مدیره انجمن توسعه دریامحور افزود:در این کارگروه‎ها مسائل مختلف مرتبط در سطح کلان بررسی و سپس در قالب پیشنهاد و یا طرح های کارشناسی اثرگذار به مسوولان کشور ارائه خواهد شد.

سمیعی اظهار امیدواری کرد با این اقدامات و ورود جدی‎تر انجمن توسعه دریامحور به مباحث دریایی کشور ،این انجمن بتواند نقشی فعال را در این حوزه و در راستای تحقق توسعه دریا محور در کشور ایفا کند.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: