کد خبر: ۲۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
در دیدار هیأت‎مدیره انجمن مهندسی دریایی
اعضای هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران با معاون اول رییس‎جمهور دیدار کردند.
معاون اول رییس‎جمهور  گفت: دولت علاقمند است تا حد امکان حمایت‎های مالی لازم از صنعت دریایی را انجام دهد.

به گزارش مارین تایمز، دکتر اسحاق جهانگیری در دیدار با اعضای هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران با تشکر از فعالیت‎های مفید این انجمن، خواستار ارائه پیشنهادات و طرح‎های مشخص در مسائل صنایع دریایی از طرف انجمن به دولت و مراجع ذی‎صلاح و پیگیری آن‎ها از طرف انجمن شد.معاون اول رییس‎جمهور همچنین تشکیل جلسه شورایعالی صنایع دریایی را لازمه حل مسائل فرابخشی صنعت دریایی دانست و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک جلسه این شورا تشکیل شود.

جهانگیری در پایان با اعلام تمایل برای حضور در هفدهمین همایش صنایع دریایی در جزیره کیش، از اعضای هیأت مدیره انجمن خواست گزارش جامعی از کلیه اقدامات انجمن جهت پیگیری موارد مطرح شده در جلسه، تهیه و در همایش هفدهم ارائه شود.

رییس و اعضای هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران با دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور،  دیدار و درباره مشکلات و مسائل صنایع دریایی کشور گفتگو کردند.

به گزارش سایت خبری انجمن مهندسی دریایی ایران، دکتر محمدسعید سیف، دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و رییس هیأت مدیره انجمن، در این نشست مشکل کمبود منابع مالی برای تزریق به پروژه‎های صنایع دریایی را از معضلات مهم این بخش برشمرد و از دولتمردان خواست به این موضوع توجه بیشتری نشان دهند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل این ستاد و فعالیت‎های در دست اقدام آن؛ تهیه آمارنامه صنایع دریایی، اطلس شناورهای ساخت ایران و جشنواره دانش آموزی دریا را از جمله اقدامات این ستاد برشمرد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: