کد خبر: ۲۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۸
با تایید وزارت کار
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران از اجرای قانون مشاغل سخت و زیان‎آور در این شرکت خبر داد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران از اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور در این شرکت خبر داد و گفت: با اقدامات انجام شده و کسب تاییدهای مربوطه،از این پس دریانوردان شاغل در ناوگان این شرکت که عضو صندوق بیمه و بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی هستند مشمول قانون سخت و زیان آور شده و از مزایای این قانون بهره‎مند خواهند شد.

کاپیتان بهزاد توتونچی با اعلام این خبر در گفتگو با مارین تایمز افزود: از زمان تصویب شغل دریانوردی به عنوان شغل سخت و زیان‎آور و در راستای بهره‎مندی دریانوردان ناوگان شرکت ملی نفتکش از مزایای این قانون، کارگروهی با دستور مدیرعامل این شرکت تشکیل شد و اقدامات مختلفی انجام گرفت. به طوری که در نهایت و پس از پیگیریهای مختلف، اوایل فروردین ماه امسال موفق به کسب تاییدیه از مراجع ذی صلاح در وزارت رفاه،کار و امور اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی برای اجرای این قانون شدیم.

وی اضافه کرد: مجموعه مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش به منظور برخورداری کارکنان دریایی عضو صندوق شرکت نفت از حمایت های قانونی پیش بینی شده نیز، پیگیریهای خود را از طریق مراجع مربوطه ادامه خواهد داد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران درباره مزایای سخت و زیان آور شدن شغل دریانوردی افزود: با اجرای قانون سخت و زیان آور،کلیه دریانوردان ما می توانند پس از 20 سال خدمت مداوم در ناوگان با شرایط پیشبینی شده در این قانون، بازنشسته شوند.

وی گفت: امید است اقدام انجام شده در تطبیق سختی مشاغل دریایی این شرکت با قوانین کشور و دفاع از حقوق حقه دریانوردان، باعث خیر و آسایش خیال دریانوردان باشد.
مطالب مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: