کد خبر: ۲۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
رییس‎جمهوری در ادامه سفرهای استانی دولت صبح امروز در صدر شماری از معاونان رییس‌‎جمهوری و وزرا وارد استان گیلان شد.
رییس‎جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح امروز در صدر شماری از معاونان رییس‌‎جمهوری و وزرا در قالب پانزدهمین سفر استان کاروان تدبیر و امید وارد استان گیلان شد.

به گزارش مارین تایمز به نقل از پایگاه اطلاع‎رسانی ریاست‎جمهوری، دکتر حسن روحانی در فرودگاه سردار جنگل رشت مورد استقبال زین‌العابدین قربانی، امام جمعه رشت و نماینده ولی‎فقیه در استان گیلان، استاندار و جمعی از مقامات محلی قرار گرفت.در مراسم رسمی استقبال از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

روحانی: طرح‌های گسترده‌ای برای توسعه بیش از پیش گیلان داریم
رییس‎جمهوری در فرودگاه سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران اعلام کرد: طرح‌های گسترده‌ای برای رونق و توسعه استان گیلان برنامه‌ریزی و طراحی شده است.

روحانی با ابراز خرسندی از سفر به استان گیلان، مردم این استان را مردمی دلاور، فهیم و غیور معرفی کرد و اظهار داشت: در جریان این سفر نظر و دیدگاه مردم استان، فرهیختگان، علما، اندیشمندان و خانواده‌های معظم شهدا را برای توسعه بیش از پیش استان خواهیم شنید.

رییس جمهوری ابراز امیدواری کرد که این سفر، سفری پرخیر و برکت برای مردم استان سرسبز گیلان باشد.

قرار است تا ساعتی دیگر رییس جمهوری در اجتماع مردم استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت سخنرانی کند.

دیدار با روحانیون، علما، سرمایه‌گذاران، برگزیدگان و خانواده شهدا و ایثارگران از جمله برنامه‌های رییس‌ جمهوری در این سفرا ست.

روحانی را در این سفر دو روزه دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌‎جمهوری، حسین فریدون مشاور ارشد رییس‌‎جمهوری و معاونان رییس‌‎جمهوری در امور زنان و خانواده، حقوقی و امور مجلس و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و جمعی از وزرای کابینه، همراهی می‌کنند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: