کد خبر: ۲۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
در آمریکا احداث می‎شود:
یک رستوران جدید در آمریکا در حال ساخت است که ادعا شده بزرگترین رستورانی است که با کانتینرهای ضایعاتی کشتی‎ها ساخته می‎شود.
یک رستوران جدید در آمریکا در حال ساخت است که ادعا شده بزرگترین رستوران جهان است که با کانتینرهای ضایعاتی کشتی‎ها ساخته می‎شود. این رستوران با نام The Smoky Park Supper Club در کارولینای شمالی با 19 کانتینر ساخته شده‎ است.

به گزارش بخش خارجی مارین تایمز، این رستوران که در منطقه‎ای به مساحت 7284 مترمربع در جانب رودخانه French Broad قرار دارد، به مشتریان این اجازه را می‎دهد که پیاده، با اتومبیل، دوچرخه و حتی قایق، خود را به این محل برسانند. این مکان پیش از این راه‎اندازی شده ‎بود و برای شروع ساخت نیاز جدی به عملیات پاکسازی دارد.برای ذوب کانتینرهای مصرف‎شده در این پروژه 8000 کیلووات انرژی مورد نیاز است؛ در حالیکه تنها 500 کیلووات برای استفاده مجدد آنها جهت ساخت ساختمان لازم است. در واقع، ساخت این رستوران باعث صرفه‎جویی 142 هزار و 500 کیلووات انرژی شده‎ است.جهت مصرف مجدد کانتینرها، ابتدا باید از هرگونه پوشش خارجی پاک شوند و می‎توانند توسط رنگ‎های تازه پوشیده شده و برای نصب آماده شوند.نصب 19 کانتینر استفاده‎شده در ساختمان این رستوران، سه روز زمان برد. ساخت این ساختمان می‎توانست در مدت یک روز و نصف کامل شود، اما تصمیم بر آن شد که زمان بیشتر و روش پیشرفته‎تری صرف شود. از طرفی این زمان اضافه کمک بسیاری در کاهش ترافیک ناشی از انتقال کانتینرها کرد.این پروژه، شامل ارتباط و طراحی اولیه، در سال 2011 و ساخت رستوران در ماه مه سال گذشته آغاز شد. این رستوران احتمالا در بهار آینده افتتاح خواهد شد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: