کد خبر: ۱۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۲
دوره آموزشی آشنایی خدمه شناورهای حمل خودرو در بندر پهل برگزار شد.
دوره آموزشی آشنایی خدمه شناورهای حمل خودرو با مباحث فنی و ایمنی به منظور آمادگی دست‌ اندرکاران مسافرت‌های دریایی برای اجرای طرح سفرهای نوروزی 94 در بندر پهل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، مسؤول بنادر لافت و پهل ارائه نکات مدیریت جمعیت و ایمنی مسافری، مدیریت بحران و رفتار انسانی و مانورهای وضعیت اضطرار را از جمله مهمترین سرفصل‌های آموزشی ارائه شده در دوره آموزشی به شرکت کنندگان عنوان کرد.

عباس بهرامیان با اشاره به اینکه «این دوره با همکاری کارکنان شناور لندینگ کرافت سلخ 2 به مدت دو روز برگزار شد»، افزود: 70 نفر از خدمه شناورهای مسافری و حمل خودرو در این دوره آموزشی طی هشت ساعت شرکت داشتند.

وی اضافه کرد: این دوره زیر نظر معاونت دریایی و همکاری اداره استانداردها و گواهینامه های دریانوردی با هدف ارتقا ضریب ایمنی دریانوردی در تعطیلات نوروز 94 برگزار شد.

مسؤول بنادر لافت و پهل در پایان یادآور ‌شد: 80 درصد سفرهای دریایی مسافران از طریق خودرو از بنادر پهل به لافت و بالعکس انجام می‌شود و 22 فروند لندینگ کرافت جابجایی مسافران را با خودرو به جزیره قشم برعهده دارند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: