کد خبر: ۱۴۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران:
شرکت ملی نفتکش ایران و کشتیرانی جمهوری اسلامی همواره خود را حافظ منافع مالکان کشتی کشور می‎دانند و پیگیر رفع مشکلات آنها هستند.
شرکت ملی نفتکش و کشتیرانی جمهوری اسلامی همواره خود را حافظ منافع مالکان کشتی ایران می‎دانند و پیگیر رفع مشکلات کشتی‎داران کشور هستند.

به گزارش خبرنگار مارین تایمز، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران در سخنانی در مجمع عمومی و عادی اتحادیه و انجمن صنفی کارفرمایی مالکان کشتی ایران گفت:هر چند بسیاری از مالکان کشتی امکان حضور فعالتری را در جلسات شورای عالی امنیت ملی، ستاد تدابیر ویژه و مجلس ندارند اما شرکت ملی نفتکش ایران و کشتیرانی جمهوری اسلامی همواره خود را در این جلسات حافظ منافع مالکان کشتی کشور می‎دانند و پیگیر رفع مشکلات آنها هستند.

کاپیتان نصرا... سردشتی سپس به تحریم‎ها اشاره کرد و افزود:تحریم‎ها می‎تواند فرصت خوبی برای مالکان کوچکتر باشد تا فعالیت بهتری داشته باشند و توسعه پیدا کنند.

نائب رئیس هیات مدیره اتحادیه مالکان کشتی ایران در ادامه با اشاره به مشکلات کشتی‎داران در داخل گفت:مشکلات زیاد است اما باید تلاش کنیم که این مشکلات را با همدلی و  اتکاء به توان خود، برطرف کنیم.

مجمع عمومی و عادی اتحادیه و انجمن صنفی کارفرمایی مالکان کشتی ایران امروز (چهارشنبه ،24 مرداد) به میزبانی شرکت ملی نفتکش ایران برگزار شد.
 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: