کد خبر: ۱۴۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
شرکت کشتیرانی Hunter نروژ تعداد سفارشات ساخت کشتی‎های VLCC خود را افزایش داد.
شرکت کشتیرانی تازه تاسیس Hunter  نروژ که در سفارشی ساخت 3 فروند کشتی VLCC را به صورت مشروط ارائه کرده بود، 3 فروند دیگر به آن افزود.

به گزارش گروه بین‎الملل  مارین تایمز، شرکت Hunter Group که با حمایت‎های آرن فردلی اداره می شود تعداد سفارش ساخت VLCC های خود را به 10 فروند رساند.

این شرکت نروژی اعلام کرده است که امکان ساخت 3 فروند کشتی را پیشتر در قرارداد خود دیده بوده است اما اکنون 3 فروند دیگر نیز به آن اضافه کرده است.

قیمت هر یک از این 3 فروند کشتی جدید 92 میلیون دلار است که به تجهیزاتی از قبیل اسکرابر مجهز هستند. تصمیم نهایی در مورد ساخت این تعداد کشتی باید تا 15 آگوست 2018 گرفته شود. زمان تحویل این کشتی‎ها نیمه نخست سال 2021 میلادی است.

3 کشتی دیگر در این سری سفارش که ساخت آنها هنوز قطعی نشده است با قیمت 82.2 میلیون دلار ساخته می شود و هزینه نصب اسکرابر بر روی هر یک از آنها نیز 2.7 میلیون دلار است. این 3 فروند کشتی نیز در ماه های می، ژوئن، و آگوست 2020 میلادی تحویل داده می شوند.

هانتر اعلام کرد: "پس از نهایی شدن قرارداد، شرکت و کشتی‎سازی بر سر تحویل زودتر کشتی‎های غیرقطعی و مشروط به مذاکره خواهند نشست."


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: