کد خبر: ۱۴۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
جان فردریکسن رییس هیات مدیره شرکت کشتیرانی فرانت‎لاین قصد بازنشستگی ندارد.
میلیاردر نروژی صنعت کشتیرانی،جان فردریکسن در حالی روز جمعه (28 اردیبهشت 1397) تولد 74 سالگی خود را جشن می گیرد که قصد اعلام بازنشستگی ندارد.

به گزارش گروه بین‎الملل مارین تایمز ،این در حالی است که فردریکسن تاکنون 7سال بیشتر از سن قانونی بازنشستگی در نروژ کار کرده است. اما فردریکسن گفته است که حتی پس از 58 سال فعالیت در صنعت کشتیرانی قصد ندارد که سرعت کار خود را کم کند.

وی که روز جمعه تولدش را در منزل شخصی اش در اسپانیا جشن خواهد گرفت به نشریه ترید ویندز گفت: "امیدوارم سال های بیشتری نیز فعالیت کنم."

این مالک با تجربه کشتی در مقایسه با پدر خود که هفته گذشته 100 ساله شد، هنوز جوان است.

فردریکسن درباره پدر خود گفت: "فکر پدرم خوب کار می‎کند اما کمی در پاهایش احساس ناراحتی می‎کند."

فردریکسن و پدرش هر دو به ماهیگیری علاقه دارند، البته این یکی از معدود علاقمندی‎های جان فردریکسن است.

وی دلیل سرزندگی خود را اینگونه بیان می‎کند: "من سخت کار می‎کنم و هر روز ساعت چهار صبح از خواب بیدار می‎شوم. در طول روز گاهی استراحت می کنم و دوباره کارم را از سر می‎گیرم تا اینکه وقت خوابم برسد."

جان فردریکسن در سال 1961 میلادی هنگامیکه 16 ساله بود مدرسه را رها کرد و به عنوان نامه بر در شرکت کارگزاری کشتی Blehr & Tenvig مشغول به کار شد. وی تا پایان دهه 1970 میلادی رشد کرد و در سال 1978 نروژ را به مقصد لندن ترک کرد. فردریکسن در دهه 1980 میلادی و در طول جنگ ایران و عراق به خاطر حمل نفت ایران به شهرت رسید.

در سال 1986 شرکت خود را در قبرس به ثبت رساند، خرید شرکت فرانتلاین سوئد در سال 1996 میلادی رشد وی را چندین برابر کرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: