کد خبر: ۱۳۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه به زودی طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده ۵ قانون رفع موانع تولید در این کمیسیون بررسی می‎شود،
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه به زودی طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده ۵ قانون رفع موانع تولید در  این کمیسیون بررسی می‎شود، گفت: اکثر اعضای کمیسیون عمران موافق تصویب طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده ۵ قانون رفع موانع تولید هستند.  

 به گزارش مارین تایمز از  سازمان بنادرو دریانوردی،  فرج الله رجبی در خصوص طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده ۵ قانون رفع موانع تولید ،افزود: هنوز نوبت به بررسی این طرح در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نرسیده است اما به زودی طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده ۵ قانون رفع موانع تولید در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اکثر اعضای کمیسیون عمران مجلس موافق تصویب طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده ۵ قانون رفع موانع تولید هستند.

 گفتنی است، در حال حاضر برخی از سازمان های توسعه ای مانند سازمان گسترش، شرکت فرودگاه ها، شرکت ملی نفتکش ایران و ... مشمول قانون رفع موانع تولید هستند که با تصویب این طرح، سازمان بنادر و دریانوردی کشور از دایره قانون مدیریت خدمات کشوری خارج می شود و در بخش های استخدامی، آموزشی و مسائل اداری و رفاهی کارکنان می تواند مبتنی بر اقتضائات تخصصی و حرفه ای خود عمل کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: