کد خبر: ۱۳۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
برای اولین بار قرارداد مشاوره‌ای بررسی اسناد IMO با دانشگاه صنعتی امیرکبیر امضا شد.
با حضور مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی و دانشگاه صنعتی امیر کبیر قرارداد بررسی اسناد سازمان‌ بین‌المللی دریانوردی با  این دانشگاه به امضا رسید.

به گزارش مارین تایمز از سازمان بنادر و دریانوردی، به منظور بررسی و اعلام نظر در مورد بخشی از دستورالعمل‌ها و اسناد فنی و تخصصی سازمان بین المللی دریانوردی (IMO)، با هدف حضور موثر و فعال‌تر در اجلاس‌ IMO و ارتقا جایگاه ایران در این سازمان بین‎المللی، ‌برای اولین بار قرارداد مشاوره‌ای بررسی اسناد IMO با دانشگاه صنعتی امیرکبیر امضا شد.

 در جلسه مشترکی که با حضور علی‌اکبر مرزبان؛ مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی، مرادی؛ مدیرکل مرکز بررسی‌های راهبردی و موسوی‌زادگان؛ رییس دانشگاه مهندسی دریا از طرف دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، قرارداد فی‌مابین به امضا رسید و مبادله شد.

 لازم به ذکر است، این اقدام در راستای اجرای رهنمودهای مقامات عالی کشور مبنی بر ضرورت تعامل دانشگاه و صنعت انجام گرفت و در صورت توفیق در اجرای قرارداد، می‌توان در دراز مدت شاهد ظهور یک موسسه پژوهشی فنی – تخصصی در حوزه دستورالعمل‌ها و اسناد آیمو به عنوان بازوی قوی مشورتی سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مرجع حاکمیتی دریایی کشور بود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: