کد خبر: ۱۳۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر و دریا" برگزار می‎شود.
فراخوان برگزاری نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر و دریا" به مدت ۲۰ روز و از تاریخ ۲۵ اسفندماه سال جاری لغایت ۱۵ فروردین ماه سال ۹۷ اعلام شد.  

به گزارش مارین تایمز از سازمان بنادر و دریانوردی؛ علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند در سفرهای دریایی خود از سوژه های جذابی که در اطراف شان وجود دارد عکس و فیلم ثبت و ضبط و بدین ترتیب در جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر ودریا" که توسط سازمان بنادر و دریانوردی برگزار می شود شرکت کنند.

اولین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر ودریا" به منظور نمایش بخشی از فرصت های گردشگری دریایی و بندری با توجه به حجم بالای سفرهای نوروزی برگزار می شود.

شرایط شرکت در جشنواره:

تصاویر و فیلم ها باید دارای نمایی از بندر و دریا باشند.
حداکثر زمان فیلم های ارسالی یک دقیقه است(فیلم هایی به مدت زمان بیشتر مورد پذیرش نیست)
فیلم ها و تصاویری که حاوی پیام یا داستانی روایی از یک سفر دریایی هستند شانس بیشتری برای گرفتن جایزه دارند.
حداکثر زمان ارسال تصاویر و فیلم ها تا ۱۵ فروردین ماه است.

نحوه گزینش تصاویر و فیلم ها:
 تصاویر پس از ارسال، در تحریریه روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی بررسی می شوند و پس از آن ۱۰ فیلم و تصویر برتر انتخاب شده و در شبکه های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی آپلود خواهند شد. لازم به ذکر است که فیلم ها و تصاویری که مخاطبان بیشتری آن ها را بپسندند برگزیده و به آن ها جوایز نفیسی اعطا می شود.

نحوه ارسال فیلم ها و تصاویر:
جهت شرکت در جشنواره "بندر و دریا" عکس و فیلم مربوطه را با PMO_۹۷#  و #عکاسی_بنادر در صفحه اینستاگرام خود منتشر و صفحه @ PMO_IR  را تگ کنید. همچنین در کپشن اصلی عکس حتما متن "جشنواره فیلم و عکس بندر و دریا" نگاشته شود.
 جوایز نفرات برتر:
تبلت هوشمند و یک سفر دریایی به همراه خانواده
تلفن هوشمند
ساعت هوشمند
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: