کد خبر: ۱۳۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
کاپیتان سردشتی مدیری مجرب و توانمند است؛
دبیرکل اتحادیه مالکان کشتی ایران گفت:کاپیتان سردشتی به اندازه‎ای تجربه دارد که بتواند تاثیر مثبتی بر عملکرد شرکت ملی نفتکش ایران داشته باشد و شرایط را به نفع این شرکت تغییر دهد.
دبیرکل اتحادیه مالکان کشتی ایران درباره انتخاب کاپیتان نصرالله سردشتی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران گفت:خوشبختانه پس از سال‎ها، یک فرد دریایی که سال‌های متمادی در شرکت ملی‎نفتکش ایران سابقه کار داشته، مدیریت عاملی این شرکت را بر عهده گرفته است که بی‎شک این امر، تاثیر مفید و موثری در اداره شرکت ملی نفتکش ایران به نحو احسن خواهد داشت.

مهندس علی شریفی در گفت وگو با خبرنگار مارین تایمز اظهار کرد: کاپیتان سردشتی مدیری قابل،فنی و توانمند است که امیدواریم عملکرد وی در این سمت با فاکتورهای تکنیکی و فنی بررسی شود نه اینکه به سنگ سیاست محک زده شود زیرا همانطور که گفته شد کاپیتان فردی است که به امور شرکت ملی نفتکش ایران اشراف دارد و تاثیرات حضور وی در عملکرد فنی و بازرگانی شرکت دیده خواهد شد.

وی با بیان اینکه هر مدیری برای اجرای برنامه‎های شرکت نیاز به زمان دارد تصریح کرد: فردی مانند کاپیتان سردشتی، مجرب و کاردان است و باید به ایشان اجازه داده شود تا کارها و برنامه‎هایی را که مدنظر دارد اجرایی کند.

دبیرکل اتحادیه مالکان کشتی ایران گفت:کاپیتان سردشتی به اندازه ای تجربه دارند که بتوانند تاثیر مثبتی در عملکرد شرکت ملی نفتکش ایران داشته باشد و شرایط را به نفع شرکت تحت مدیریت خود تغییر دهد.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: