کد خبر: ۱۳۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
رییس هیات‎مدیره شرکت ملی نفتکش ایران مطرح کرد:
رییس هیات‎مدیره شرکت ملی نفتکش بااشاره به سوابق کاپیتان سردشتی، انتخاب مدیرعامل از بدنه این شرکت را فرصتی تاریخی و مغتنم برای این مجموعه دانست.
رییس هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران ضمن قدردانی از زحمات مهندس کیان ارثی مدیرعامل پیشین این شرکت، گفت:مهندس کیان‌ارثی در دوران سختی مدیرعاملی شرکت ملی نفتکش ایران را برعهده گرفت؛ دورانی که به دلیل شرایط نامناسب بازارهای بین‌المللی، نرخ‌های اجاره کشتی‌ها و درآمد‎ها کاهش یافته بود.


به گزارش خبرنگار مارین تایمز، دکتر سید احمد مقیمی امروز سه‎شنبه در مراسم تودیع مهندس سیروس کیان‌ارثی و معارفه کاپیتان نصرالله سردشتی مدیران عامل پیشین و جدید شرکت ملی نفتکش ایران با بیان اینکه همیشه در شرایط سخت، ایرادات و مشکلات خود را نشان می‎دهند، گفت: در دوران مسئولیت مهندس کیان‌ارثی شاهد تلاش و زحمات وی برای حل مشکلات و مسائل شرکت بودیم.

رییس هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، تغییرات را لازمه هر شرکتی دانست و گفت: تغییرات و جابجایی مدیریت‌ها در همه شرکت‌ها اجتناب‌ناپذیر است و امیدواریم که این تغییرات منجر به اتفاقات بهتر برای شرکت ملی نفتکش ایران شود.

دکتر مقیمی، کاپیتان سردشتی مدیرعامل جدید شرکت ملی نفتکش ایران را بی‌نیاز از معرفی دانست و با اشاره به 40 سال سابقه و   حضور کاپیتان سردشتی در این شرکت، وی را ذخیره‌ای گرانبها برای این مجموعه اعلام کرد.

وی انتخاب کاپیتان سردشتی از بدنه شرکت ملی نفتکش ایران را فرصتی تاریخی و مغتنم برای این شرکت و پرسنل آن در بهره‎گیری از توانایی‌های وی و همچنین توجه به موضوع شایستگی در انتخاب مدیران دانست و گفت:کاپیتان سردشتی مسئولیت خطیری برعهده دارد چراکه در شرایط حساسی مدیرعاملی این شرکت را برعهده می‌گیرد. 

دکتر مقیمی در پایان با بیان اینکه دارایی شرکت ملی نفتکش ایران نیروی انسانی متعهد و وفادار به این شرکت است، به نیابت از اعضای هیات مدیره این شرکت از تلاش‎ها و زحمات مهندس کیان‎ارثی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار مارین‌تایمز، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت ملی نفتکش ایران صبح امروز (سه‌شنبه، 15 اسفند ماه) برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر سیداحمد مقیمی رئیس هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد و روسای این شرکت برگزار شد،از خدمات و تلاش های مهندس سیروس کیان‌ارثی، مدیرعامل پیشین این شرکت تقدیر شد و کاپیتان نصرالله سردشتی نیز  به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی نفتکش ایران معرفی شد.

کاپیتان نصرالله سردشتی
به موجب حکم جمشید تقی‌زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، به عنوان نماینده این صندوق جهت عضویت در هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران معرفی و منصوب شد.

وی همچنین در جلسه روز گذشته هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب شد.

کاپیتان سردشتی از دریانوردان پیشکسوت و باسابقه ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران است که پیش از این مدیریت بازرگانی این شرکت را عهده دار بود. از جمله سمت‎های پیشین کاپیتان سردشتی می‎توان به ریاست دفتر اجاره شرکت ملی نفتکش ایران در سال‎های گذشته اشاره کرد.
مطالب مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: