کد خبر: ۱۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
شناور چند منظوره "دریابندر 6 " متعلق به شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر رونمایی شد و به ناوگان لایروبی این شرکت در بنادر شمالی پیوست.

شناور جدید شركت خط دریا بندر به ناوگان لایروبی این شركت در بنادر شمالی پیوست.

به گزارش مارین تایمز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شركت تایدواتر خاورمیانه، در دهه فجر، شناور چند منظوره "دریابندر 6 " متعلق به شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر رونمایی شد.

شناور دریا بندر ٦ به منظور ارائه خدمات پشتیبانی به پروژه‌های لایروبی بنادر شمالی کشور با تلاش و همت کارشناسان و کارگران داخلی در کارگاه شرکت فنی و مهندسی دریایی فن‌آوران سیراف واقع در شهرك صنعتی پرند و با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی در مدت ٦ ماه ساخته شده است.

این شناور دارای 16متر طول، 6متر عرض و 1.1 متر آبخور و دارای قدرت 1000 اسب بخار است. با ورود این شناور به جمع ناوگان لایروبی شرکت خط دریا بندر در شمال کشور توان عملیات لایروبی مضاعف شده و از سویی ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای حداقل 20 نفر را به دنبال خواهد داشت. از آنجا که امسال توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری گردیده، این شرکت مفتخر است که در راستای تحقق این شعار ارزنده و حکیمانه گام مثبتی را در راستای توسعه اقتصاد و اشتغال کشور برداشته است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: