کد خبر: ۱۳۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
پیکر سه شهید کشتی نفتکش سانچی از طریق فرودگاه مهرآباد وارد کشور شد تا پس از اقامه نماز جمعه این هفته تشییع شود.

پیکر 3 شهید کشتی نفتکش سانچی سحرگاه امروز از طریق فرودگاه امام‌خمینی (ره) وارد کشور شد و در مراسمی با حضور معاونان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاونان وزیر راه و شهرسازی، اعضای هیاتمدیره و مدیران شرکت ملی نفتکش ایران و خانوادههای این شهدا مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش مارین‌تایمز، پیکر شهیدان مجید نقیان افسر اول، محمد کاووسی افسر تدارکات و میلاد آروی روغنکار کشتی نفتکش سانچی سحر گاه امروز (چهارشنبه، 25 بهمن ماه) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

آئین استقبال از پیکر این سه شهید معظم نیز با حضور جمشید تقی‌زاده معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، شهرام آدم‌نژاد مدیرعامل و عضو هیات مدیره شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)، سید احمد مقیمی رئیس هیات مدیره و سیروس کیان‌ارثی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش، اعضای هیات مدیره و مدیران این شرکت و خانوادههای سه شهید معظم سانچی و مدیران سازمان بنادر و دریانوردی از جمله علی‌اکبر مرزبان مدیرکل امور دریانوردان و گواهینامه‌های دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

مراسم تشیع پیکر و وداع با این سه شهید معظم کشتی نفتکش سانچی، روز جمعه (27 بهمن ماه) پس از برگزاری نماز جمعه برگزار خواهد شد.

طبق هماهنگیهای انجام شده و به درخواست خانواده این سه شهید، پیکر شهید نقیان در بهشت زهرا، شهید کاووسی در امام زاده طاهرکرج و شهید آروی در شاهین شهر اصفهان تشیع و به خاک سپرده خواهد شد.

16 دی ماه امسال یک فروند کشتی فلهبر چینی در 200 مایلی شانگهای به نفتکش سانچی که حامل میعانات گازی بود، برخورد کرد. در اثر این سانحه کشتی سانچی، 32 دریانورد و سرنشین این کشتی نفتکش به شهادت رسیدند که پیکر سه تن از آنها کشف و شناسایی شد.نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: