کد خبر: ۱۳۵۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
کانون همبستگی فرزندان شاهد صنعت نفت ضایعه تاسف‌بار و غم‌انگیز آتش گرفتن نفتکش سانچی و درگذشت شهادت گونه 32 نفر از دریانوردان عزیزمان را تسلیت گفت.
کانون همبستگی فرزندان شاهد صنعت نفت ضایعه تاسف‌بار و غم‌انگیز آتش گرفتن نفتکش سانچی را که منجر به درگذشت شهادت‌گونه 32 نفر از دریانوردان عزیزمان شده‌است، تسلیت گفت.

به گزارش مارین تایمز، متن پیام تسلیت کانون همبستگی فرزندان شاهد صنعت نفت به شرح زیر است:

انالله و و انا الیه راجعون

ضایعه تاسف‌بار و غم‌انگیز آتش گرفتن نفتکش سانچی که منجر به درگذشت شهادت گونه 32 نفر از دریانوردان عزیزمان که موجب تالم و تاثر خاطر فراوان گردید، به مقام معظم رهبری و ملت بزرگوار ایران اسلامی به ویژه خانواده‎های داغدار این عزیزان درگذشته تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای شهدای این سانحه رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبری عظیم و اجری جزیل خواستاریم.

شجاعت و از جان گذشتگی دریانوردان در این حادثه که بی چشم‌داشت جان خویش را در مسیر اعتلا و سربلندی مردم و کشور فدا نمودند در کنار اندوه فراوان، هر انسانی را به تحسین وامی‌دارد. همکارانی که با تعهد صادقانه و خدمت خالصانه تا ابد در تاریخ این مرز و بوم چون نگینی درخشان خواهند درخشید و در یاد و خاطره ملت بزرگوار ایران اسلامی زنده خواهند ماند.

نمایندگی کانون همبستگی فرزندان شاهد در صنعت نفت

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: