کد خبر: ۱۳۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران به منظور بررسی وضعیت نفتکش حادثه‎دیده سانچی و پیگیری عملیات امداد و نجات سرنشینان و دریانوردان این کشتی به چین سفر کرد.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران به منظور بررسی وضعیت نفتکش حادثه دیده سانچی به شانگهای چین سفر کرد تا از نزدیک عملیات اطفاء این کشتی و جستجوی خدمه را پیگیری کند.

به گزارش  مارین تایمز، سیروس کیان ارثی امروز پنجشنبه با حضور در شانگهای ضمن شرکت در کمیته بحران عملیات امداد و اطفاء نفتکش حادثه‎دیده سانچی، از نزدیک در جریان عملیات امداد و نجات این نفتکش توسط چینی ها قرار گرفت.

وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعزامی به شانگهای گفت: یک تیم از متخصصان کشورمان در حوزه عملیات امداد و نجات به شانگهای سفر کرده اند.

کیان ارثی افزود: با هماهنگی لازم با سفیر کشورمان در چین، گروه‎های متخصص اعزامی به چین، در کمیته بحران شرکت خواهند کرد.

 مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران گفت: این کار علاوه بر اینکه سرعت عمل را بالا خواهد برد در امداد رسانی و کمک رسانی به افرادی که امکان دارد در کشتی باشند تاثیر زیادی دارد.

کشتی نفتکش سانچی اوایل هفته جاری  در اثر برخورد یک کشتی فله بر چینی با آن در دریای چین دچار سانحه شد و آتش گرفت در اثر این سانحه 32 دریانورد و سرنشین این کشتی ناپدید شدند که پیکر یکی از آنها پیدا شده است.  
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: