کد خبر: ۱۳۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
نامه ربیعی به وزیر منابع انسانی چین؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان در نامه‎ای پیگیری مناسب نیروی دریایی، وزارت حمل و نقل و دیگر سازمان‌های ذی‌ربط چین را در حادثه سانچی خواستار شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان در نامه‌ای به وزیر منابع انسانی و تامین اجتماعی چین، پیگیری‌های مناسب نیروی دریایی، وزارت حمل و نقل و دیگر سازمان‌های ذی‌ربط آن کشور در خصوص نفتکش سانحه دیده ایرانی را خواستار شد.

به گزارش مارین تایمز، متن کامل نامه علی ربیعی، مسئول کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش ایرانی به وزیر منابع انسانی و تامین اجتماعی جمهوری خلق چین به شرح زیر است:

جناب آقای این وی مین

وزیر محترم منابع انسانی و تامین اجتماعی جمهوری خلق چین

با سلام و احترام

مستحضرید چند روز گذشته در اثر برخورد دو کشتی در آبهای ساحل شرقی چین در مجموع 32 نفر از خدمه کشتی نفتکش شامل 30 ایرانی و 2 بنگلادشی ناپدید شده‌اند. با توجه به این که زنده ماندن برخی از مفقود شدگان محتمل است و با توجه به حساسیت امر رسیدگی به مسائل جامعه، کار و تولید و نیز تعلل‌های احتمالی صورت گرفته در امداد و نجات حادثه دیدگان، از جنابعالی به عنوان مقام همکار در صیانت از نیروی کار، انتظار دارم پیگیری‌های مناسب با نیروی دریایی، وزارت حمل و نقل و دیگر سازمان‌های ذی‌ربط آن کشور مبذول فرمایید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: