کد خبر: ۱۳۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصمیم کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای ایجاد کارگروه صنایع دریایی خبر داد.

روسای کمیسیون‌های صنایع و معادن، برنامه و بودجه و نفت و انرژی و عضو هیات رئیسه مجلس و رئیس هیات عامل ایدرو و استاندار و جمعی دیگری از مدیران استان هرمزگان در نشستی در شرکت ایزوایکو توانمندی‌های صنعت دریایی کشور را بررسی کردند .

به گزارش مارین تایمز به نقل از ایدرو، عزیز اکبریان، رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست از تصمیم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برای ایجاد کارگروه صنایع دریایی خبر داد.

به گفته اکبریان، در این کارگروه متخصصان و ذی‌نفعان و بهره‌برداران این صنعت و افراد و نهادهای تاثیر گذار حضور خواهند داشت.

در این جلسه معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با اشاره به اینکه متوسط به‌کارگیری زیرساخت‌ها در صنعت دریایی کشور تنها ۱۰ درصد است، خاطرنشان کرد: باید از سرمایه ملی نهایت استفاده کرد و در این زمینه به صنایع داخلی اعتماد کرد و شاهد افزایش رونق این صنعت در کشور بود.

منصورمعظمی با بیان اینکه در بخش صنایع دریایی دارای توانمندی و ظرفیت‌هایی هستیم، اظهار کرد: سند راهبردی صنایع دریایی کشور نیز تدوین‌شده است.

فریدون همتی استاندار هرمزگان هم در این نشست از توانمندی‌های صنایع استان در حوزه صنعت دریا سخن گفت .

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: