کد خبر: ۱۳۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
لهستان آماده همکاری با ایران در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه ساخت کشتی است.

کورازیک؛ نماینده وزارت اقتصاد دریایی و ناوبری داخلی کشور لهستان با همراهی رودز یویک؛ مدیر بخش توسعه و فناوری شرکت MARS با هادی حق‌شناس؛ معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی دیدار و در خصوص شرایط سرمایه‌گذاری در زمینه ساخت انواع شناور در سواحل ایران بحث و تبادل نظر شد .

به گزارش مارین‌تایمز به نقل از روابط سازمان بنادر و دریانوردی، در این نشست که مدیران کل حوزه معاونت دریایی سازمان نیز حضور داشتند، نماینده وزارت اقتصاد دریایی و ناوبری داخلی لهستان از آمادگی و علاقه‌مندی صاحبان کشتی‌سازی این کشور برای سرمایه‌گذاری در حوزه ساخت کشتی‌ها با کاربری‌های گوناگون در ایران خبر داد.

معاون امور دریایی سازمان بنادر، ضمن استقبال از هرگونه سرمایه‌گذاری خارجی و اعلام همکاری در چارچوب وظایف و ماموریت‌های محوله این سازمان، سیاست‌ها و شرایط قانونی سرمایه‌گذاری در بخش ساخت شناورها به ویژه کشتی‌های مسافری و تفریحی را تشریح کرد.

به گفته هادی حق‌شناس، شرکت‌های ساخت کشتی می‌توانند از ظرفیت‌های مناطق آزاد تجاری جنوب و شمال کشور، با توجه به امتیازات ویژه سرمایه‌گذاری در این مناطق، استفاده کنند و به صورت مستقل و یا با مشارکت بخش‌های خصوصی کشتی سازی ایرانی در این حوزه فعالیت داشته باشند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: