کد خبر: ۱۳۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت:یک لنج تجاری در ۱۵ مایلی بندر بوشهر غرق شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به بارش شدید باران همراه با رعد و برق در بوشهر گفت: به سبب بارش شدید باران و طوفان در خلیج فارس یک لنج تجاری در ۱۵ مایلی بندر بوشهر غرق شد. 

به گزارش مارین تایمز، قاسم قائدی با اشاره به بارش شدید باران در استان بوشهر  به تسنیم گفت: بارش باران از روز گذشته همراه با رعد و برق و باد شدیداز روز گذشته در استان بوشهر آغاز شد که اوج بارش بامداد امروز در بوشهر ثبت شده است.

وی میزان بارش باران در بوشهر را 58 میلی‌متر دانست و افزود: بارش شدید باران سبب آبگرفتگی معابر در شهر بوشهر و برخی شهرستان‌ها شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر از تعطیلی مدارس شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در نوبت صبح خبر داد و خاطرنشان کرد: تعطیلی مدارس در شهرستان دشتستان بر اساس تمهیدات مسئولان این شهرستان است.

قائدی با بیان اینکه تصفیه‌خانه آب بوشیگان کازرون تامین کننده بخشی از آب استان بوشهر از مدار خارج شده است تصریح کرد: بر اثر بارش باران و گل آلود شدن آب تصفیه‌خانه بوشیگان در شهرستان کازرون استان فارس بخشی از منابع تامین کننده آب آشامیدنی استان بوشهر از مدار خارج شده است.

ویاز غرق شدن یک لنج تجاری در آبهای خلیج فارس خبر داد و خاطرنشان کرد: یک فروند لنج تجاریصبح امروز به سبب شدن بارش باران همراه با طوفان و رعد و برق در 15 مایلی نیروگاه اتمی بوشهر دچار حادثه و در دریا غرق شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر افزود: امدادگران بوشهری برای کمک به ملوانان و سرنشینان لنج غرق شده به منطقه حادثه اعزام شده‌اند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: