کد خبر: ۱۳۰۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
با استقبال شرکت‎های بین‌المللی، نوزدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران به محفلی برای رایزنی صاحبان صنایع دریایی در ایران با همتایان اروپایی و آسیایی خود تبدیل می‎شود.

مدیر برگزاری نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران گفت:با تلاش مدیریت برگزاری نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران و حمایت‌های همه جانبه انجمن مهندسی دریایی، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و سازمان بنادر و دریانوردی،از سال 94 تاکنون هر ساله حضور گسترده‌ شرکت‌های بزرگ خارجی را در نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی شاهد بوده‎‌ایم.

مجید ایزدخواه به خبرنگار مارین تایمز گفت: امسال نیز همانند 2 سال گذشته کشورهای دانمارک، فنلاند، کره جنوبی و چین به برپایی پاویون دریایی خود در نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران در جزیره کیش اقدام کرده‌اند.

وی بیان کرد: شرکت‌های شناخته شده و مطرح کشورهای نامبرده در قالب پاویون‌های کشور خود در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

حضور DAMEN و ROYAL IHC از هلند در نمایشگاه IRANIMEX2017

مدیر برگزاری نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران تصریح کرد: 2 شرکت بزرگ DAMEN و ROYAL IHC در نوزدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کیش در کنار بیش از 300 شرکت داخلی و بین‌المللی حضور خواهند داشت.

وی گفت: این دو شرکت بزرگ هلندی به همراه حدود 10 شرکت دیگر از کشور هلند در نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کیش حضور خواهند داشت.

ایزدخواه اظهار کرد: امید می‌رود شرکت‌های داخلی نیز با برنامه‌ریزی مناسب بتوانند از این فرصت ستفاده لازم را ببرند و با حضور خود در نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کیش ضمن مذاکره با شرکت‌های بزرگ خارجی، به ارائه دستاوردهای خود بپردازند.

حضور شرکت‌های صنایع دریایی از نروژ

وی با بیان اینکه پس از مذاکره با شرکت‌های نروژی، تاکنون شرکت Hoglund از کشور نروژ حضور خود را قطعی کرده است، افزود: این ارتباط با کشور نروژ به تازگی شروع شده و انتظار داریم تا روز برگزاری نمایشگاه حضور 4 شرکت بزرگ دیگر از کشور نروژ را در جمع شرکت‌ها و فعالان صنایع دریایی و دریانوردی ایران و جهان در جزیره کیش و در نمایشگاه IRANIMEX2017 داشته باشیم.

ایزدخواه در ادامه از سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه صنایع دریایی و دریانوردی برای مذاکره با خارجی‌ها پیرامون توسعه و رشد این صنعت دعوت به عمل آورد و گفت: همه بازدیدکنندگان باید در سامانه "ثبت نام" که امسال برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه طراحی شده است، ثبت نام و کارت ورود به نمایشگاه را دریافت کنند.

نوزدهمین همایش صنایع دریایی و نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ( IRANIMEX2017) به مدت 3 روز از تاریخ 21 الی 23 آذر ماه در جزیره کیش برگزار خواهد شد. گفته می شود در این نمایشگاه بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی حضور  داشته باشند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: