کد خبر: ۱۲۹۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
ظرفیت ناوگان شرکت کشتیرانی TEN یونان با اجرای برنامه‎های توسعه‎ای این شرکت 30 درصد افزایش یافت.
شرکت کشتیرانی نفتی Tsakos Energy Navigation یونان یک فروند کشتی نفتکش افرامکس Ice-Class  سفارشی خود را تحویل گرفت.


 به گزارش گروه بین الملل  مارین تایمز؛ این کشتی یخ‎شکن جدید که Bergen TS نام دارد توسط شرکت کشتی‎سازی Daewoo-Mangalie Heavy Industries رومانی ساخته شده است. این نفتکش نیز همانند کشتی‎های نفتکش جدید وارده به ناوگان TEN بلافاصله در قرارداد اجاره زمانی بلند مدتی فعالیت خود را آغاز کرد.

بر اساس اعلام کشتی سازی Daewoo-Mangalia این کشتی که تحت کلاس موسسه DNV-GL است در تاریخ 27 اکتبر 2017 (5 آبان 1396) به کشتیرانی TEN تحویل شده است.

برنامه توسعه ناوگان TEN موجب شد که ظرفیت ناوگان این کشتیرانی در 18 ماه گذشته 30 درصد افزایش یابد.

نخستین کشتی از مجموع سفارشات TEN در ماه می 2016 تحویل شد که کشتی VLCC به نام Ulysses با ظرفیت 300 هزار DWT بود.به دنبال این کشتی 9 فروند کشتی افرامکس، 2 کشتی پانامکس LR1 ویژه حمل محصولات نفتی، یک کشتی نفتکش شاتل DP2، یک فروند VLCC دیگر، و یک فروند کشتی حمل LNG به این شرکت یونانی تحویل داده شد.

کشتیرانی TEN اعلام کرده است که هم اکنون 65 فروند کشتی فعال دارد که حداقل مجموع درآمد آنها به 1.3 میلیارد دلار می رسد. میانگین قرارداد ناوگان TEN نیز دو سال و نیم است.

نیکولاس تساکوس، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل TEN، اظهار کرد: "بیشترین رشد در تاریخ شرکت را با موفقیت و در زمان مناسب انجام دادیم. اکنون TEN موقعیت بسیار خوبی برای استفاده از فرصت های بازار دارد."
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: