کد خبر: ۱۲۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
صندوق توسعه صنایع دریایی به کمک صندوق کارآفرینی امید در راستای اشتغالزایی در حوزه صنایع دریایی به دستاوردهای جدیدی رسید.

پروژه مشترک ساماندهی کسب و کارهای خرد در حوزه دریایی با اعطای تسهیلات به متقاضیان به بار نشست.

به گزارش مارین تایمز به نقل از روابط عمومی صندوق توسعه صنایع دریایی، پروژه مشترک ساماندهی کسب و کارهای خرد در حوزه دریایی با تلاش‌های کارشناسان صندوق توسعه صنایع دریایی و صندوق کارآفرینی امید در استان هرمزگان و همچنین پیگیری‌های مجدانه مدیران دو صندوق، با اعطای 13 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان این استان گام موثر دیگری در کمک به اشتغالزایی برداشته شد.

دکتر آیت، مدیر این پروژه ضمن اعلام خبر فوق افزود: کاربردی بودن مفاد این پروژه مشترک با نگرش ایجاد و پشتیبانی شغل‌های کوچک دریایی، باعث دلگرمی کارآفرینان این عرصه گردیده است.

وی ادامه داد: با اعطای وام کم بهره به این متقاضیان نه تنها به اشتغالزایی در مناطق محروم ساحلی کمک می‌شود بلکه گام‌های مفیدی نیز در ایجاد و توسعه صنایع دریایی کشور برداشته خواهد شد.

دکتر آیت عنوان کرد: کارشناسان دلسوز مستقر در استان هرمزگان با پیگیری‌ها و تلاش‌های موثر نسبت به شناسایی متقاضیان واجد شرایط این تسهیلات اقدام کردند که از یازده طرح بررسی شده هفت طرح با داشتن شرایط مورد نظر به ارزش مجموع سیزده میلیارد ریال به تصویب رسید.

آیت همچنین افزود: هدفگذاری این پروژه صنایع خرد و بومی مناطق ساحلی کشور بوده و امید می رود در سایه اینگونه حمایت‌ها، قدم‌های مثبتی در جهت رشد و تعالی فرهنگ کار و اشتغالزایی برداشته شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: