کد خبر: ۱۲۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
انگلیس و هنگ کنگ یادداشت تفاهم تقویت همکاری‎های دریایی میان دو کشور را امضا کردند.

مقام‎های دولتی و دریایی دو کشور انگلیس و هنگ کنگ در هفته بین‎المللی کشتیرانی لندن، یادداشت تفاهم تقویت همکاری‎های دریایی میان دو کشور را امضا کردند.

به گزارش گروه بین الملل مارین تایمز، فرانک چان، وزیر حمل و نقل و مسکن هنگ کنگ، و لرد مونتوانس، رئیس سازمان خدمات حرفه‎ای Maritime London انگلیس، در حضور جان هیز، وزیر کشتیرانی انگلیس، این تفاهم‌‎نامه را امضا کردند.

بر اساس این تفاهم نامه سازمان های Maritime London و Hong Kong Maritime & Port Board (HKMPB) در زمینه های گسترده ای از جمله فعالیت های تبلیغی و ترویجی، آموزش و به اشتراک‎گذاری بهترین رویه ها در زمینه خدمات دریایی با یکدیگر همکاری می کنند.

چان در مراسم امضای این تفاهم نامه عنوان کرد: "هنگ کنگ و لندن با همکاری با یکدیگر می توانند در کنار هم رشد کنند، هر دو شهر هاب های تجاری و کشتیرانی بین المللی مهمی هستند که روحیه پیشرفت و کارآفرینی در آنها مشترک است."

مونتوانس نیز اظهار کرد: "جوامع دریایی هنگ کنگ و انگلیس ارتباط تاریخی منحصر به فرد و رابطه بسیار قوی با یکدیگر دارند، این تفاهم نامه به منظور کمک به لندن و هنگ کنگ برای همکاری بیشتر و حمایت از هیئت های دریایی این دو شهر، تنظیم شده است."

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: