کد خبر: ۱۲۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
وزیر راه و شهرسازی طی احکامی جداگانه، معاون امور دریایی، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و همچنین معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر ودریانوردی را به مدت سه سال، منصوب کرد.

وزیر راه و شهرسازی همزمان با انتصاب مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی، در احکامی جداگانه اعضای هیات‌عامل و معاونان امور دریایی، مهندسی و توسعه امور زیربنایی و امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی کشور را به مدت 3سال منصوب كرد.

به گزارش خبرنگار مارین تایمز، عباس آخوندی امروز (دوشنبه، 20 شهریور) در حکمی هادی حق‌شناس را به سمت عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر ودریانوردی به مدت 3 سال، منصوب کرد.

در حکم هادی حق‌شناس، معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی آمده است که "با توجه به پیشنهاد مدیرعامل و به استناد مصوبه جلسه فوق‌العاده شورای‌عالی سازمان بنادر و دریانوردی به موجب این حکم، جنابعالی به عنوان عضو هیات‌عامل و معاون امور دریایی (برای مدت سه سال) منصوب می‌گردید. امید است در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید."

همچنین وزیر راه و شهرسازی محمدرضا اله‌یار را به سمت عضو هیات‌عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی این سازمان برای 3 سال منصوب کرد .در حکم اله‌یار، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی نیز آمده است که "با توجه به پیشنهاد مدیرعامل و به استناد مصوبه جلسه فوق العاده شورای‌عالی سازمان بنادر و دریانوردی به موجب این حکم، جنابعالی به عنوان عضو هیات‌عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی (برای مدت سه سال) منصوب می‌گردید. امید است در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید."

در پایان؛ حجی محمدعلی حسن‌زاده‌محمدی نیز با حکم آخوندی به عنوان عضو هیات‌عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر ودریانوردی به مدت 3 سال منصوب شد. متن حکم حجی محمدعلی حسن زاده محمدی، معاون امور بندری و مناطق ویژه نیز به شرح ذیل است:

با توجه به پیشنهاد مدیرعامل و به استناد مصوبه جلسه فوق العاده شورای‌عالی سازمان بنادر و دریانوردی به موجب این حکم، جنابعالی به عنوان عضو هیات‌عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه (برای مدت سه سال) منصوب می‌گردید. امید است در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

یادآور می‌شود پیش از این، محمد راستاد معاون امور دریایی، نورالدین علی آبادی معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و جلیل اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی بودند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: